17
LIS

Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2019 - zgłoszenia

Ruszamy z jedenastą edycją Konkuru Talentów "Rozwiń Skrzydła". Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie czeka na zdolnych, utalentowanych i pełnych pasji uczestników. Zapraszamy przedstawicieli najróżniejszych dziedzin sztuki scenicznej: wokalistów, muzyków,..

20
PAŹ

Koncert na Jesienną Niepogodę

Smutne to… ale lato 2019 to już historia! Od paru dni mamy jesień… a wraz z nią krótkie i mgliste dni, dłuższe i mroczniejsze wieczory. Jednak, jak to mówią: nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło… Kto powiedział, że jesień ma być mglista,..

17
PAŹ

Koncert Przytul się i Pomóż

Fundacja Jesienny Uśmiech i MOK Leszno zapraszają serdecznie wszystkich na fantastyczny Koncert pn. "Przytul się i Pomóż". Wstęp jest bezpłatny i bez żadnych ograniczeń wiekowych. Obiecujemy świetną zabawę i niezapomniane chwile. Szczegóły na plakacie :)..

17
WRZ

Nabór na zajęcia - Akademia Baletu BALERINA

Akademia Baletu "Balerina" ogłasza nabór! Zajęcia odbywają się w sali (siedziba MOK przy OSP) na ul. Gronowskiej. Polecamy i zapraszamy...

12
WRZ

Nabór na zajęcia - Taniec Towarzyski

Zapraszamy do zapisów na zajęcia taneczne (taniec towarzyski)! Często zdarza Ci się, że nogi nie mogą ustać w miejscu, gdy tylko usłyszysz muzykę? Spożytkuj swój nadmiar energii właśnie tu - w MOKu! Szczegóły na plakacie i pod nr tel. do instruktora...

06
WRZ

Nabór na zajęcia - Grupa Akrobatyczno - Cyrkowa Pegaz

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie ogłasza nabór do GRUPY AKROBATYCZNO - CYRKOWEJ "PEGAZ".Uczestnicy poprzez połączenie gier i zabaw z nauką sztuki cyrkowej, poznają takie elementy, jak: żonglerka, jazda na motocyklu, klaunada, ekwilibrystyka, antypody, elementy akrobatyki oraz..

04
WRZ

NOWE ZAJĘCIA - Zdrowy Kręgosłup

Zapraszamy na pierwsze zajęcia pn. "ZDROWY KRĘGOSŁUP" 4 września! Filia MOK przy ul. Gronowskiej 58 w każdą środę i piątek o godzinie 19:00. Odpłatność i inne szczegóły u prowadzącej Aleksandy Kusik pod nr tel. 725 937 058...

31
SIE

Nabór do sekcji MOK Leszno

Lubisz śpiewać, tańczyć, rysować, a może chcesz rozwijać się w innych dziedzinach? We wrześniu 2019 rusza nowy sezon zajęć sekcji w MOKu. Zapraszamy między innymi do sekcji wokalnej, plastycznej, rękodzielniczej, cyrkowej, gry na instrumentach czy teatralnej. Zapisać można się także..

22
LIP

Wakacje Seniorów w Lesznie - kurs tańca w MOKu

W dniach 22-26.07.2019 w godzinach 17:00 - 18:30 zapraszamy na KURS TAŃCA UŻYTKOWEGO (dla par lub indywidualnie) do MOKu w Lesznie, w grupie maksymalnie 30 osób. Na popularność tańca użytkowego składa się: prostota, widowiskowość różnych obrotów, fantazyjnych figur,..

05
LIP

Zmiana godzin pracy kasy MOK

W okresie wakacji (lipiec - sierpień) kasa MOK czynna w godz. 10:00 - 15:00..

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2019 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl