08
GRU

Kolęda pod Choinkę

„KOLĘDA POD CHOINKĘ” Święta tuż, tuż i... jak co roku ten sam dylemat. Jaki prezent podarować, by był on prawdziwą niespodzianką? Nasi Dziadkowie z reguły nie oczekują wiele… Co zrobić, by łezka zakręciła się im w oku a serce zadrżało ze..

29
LIS

Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła on-line" 2020

Ruszamy z dwunastą edycją Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła". W tym roku działamy on-line! Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie czeka na zdolnych, utalentowanych i pełnych pasji uczestników. Zapraszamy przedstawicieli najróżniejszych dziedzin sztuki scenicznej:..

27
LIS

Zmiana godziny otwarcia

Uwaga, zmiana godziny otwarcia kasy biletowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie. W piątek, 27 listopada będzie ona czynna wyjątkowo do godziny 15:00...

16
LIS

Znamy zwycięzców konkursu "Polska - Moja Ojczyzna"

Znamy laureatów konkursu plastycznego „Polska- Moja Ojczyzna”. Obrady jury były „burzliwe”, a to świadczy o wysokim poziomie konkursu. Zwycięzcami zostali: - w kategorii dzieci przedszkolne – WOJCIECH WAWAK - w kategorii uczniowie kl. I-III szkoły..

09
LIS

Konkurs plastyczny "Polska - Moja Ojczyzna"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. "Polska - Moja Ojczyzna". Na Wasze prace wykonane dowolną techniką czekamy do 10 listopada br. W dniu 11 listopada - Narodowego Święta Niepodległości mamy nadzieję zasypać nimi "internety" ;) Fotografie Waszych prac wraz z..

05
LIS

Zmiany w funkcjonowaniu Miejskiego Ośrodka Kultury w związku z sytuacją epidemiologiczną.

W związku z zaistniałą sytuacją, Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie wstrzymuje do odwołania działalność w systemie stacjonarnym. Mimo powyższego jesteśmy dla Państwa dostępni codziennie od poniedziałku do piątkuw godz. 8 00 —16 00 mailowo lub telefonicznie. Kasa MOKu czynna jest..

12
WRZ

II Konkurs Dudziarzy im. Edwarda Ignysia

Szczegóły konkursu znajdują się w załącznikach. Przebieg konkursu: 15.09.2020r. - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń 30.09.2020r. - obrady Jury 30.09.2020r. - ogłoszenie wyników konkursu 15.10.2020r. - wręczenie nagród i koncert laureatów Zapraszamy do..

12
WRZ

Nabór do Teatru Miejskiego Ośrodka Kultury

Teatr Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie ogłasza nabór do grupy starszej (18+!). Czekamy na odważnych, wrażliwych artystycznie, zakochanych w sztuce i dysponujących czasem w godzinach popołudniowych. Casting odbędzie się w Klubie Obok (ul. Narutowicza) w sobotę 12 września o..

06
WRZ

Wakacyjna Droga do Gwiazd

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie i Radio Elka zapraszają na Wakacyjną Drogę do Gwiazd!Szukamy ukrytych talentów, które mają szansę stanąć na Wielkiej Scenie - koncert odbędzie się pod koniec wakacji! Profesjonalny występ zwycięzcy zostanie zarejestrowany i opublikowany na..

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2020 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl