17
LIS

Wyniki XI Edycji Konkursu Talentów Rozwiń Skrzydła

Jury w składzie: 1) Aneta Figiel – przewodnicząca,2) Dagmara Magnus―Jagodzińska,3) Eryk Woźniak,4) Aneta Pluta – sekretarz,po obejrzeniu i wysłuchaniu 16 prezentacji:14 w kategorii wokalno—instrumentalnej i 2 w kategorii pokazowej, stwierdza co następuje:tegoroczne..

16
LIS

Finaliści XI Edycji Konkursu Talentów Rozwiń Skrzydła

Do FINAŁU, który odbędzie się jutro zakwalifikowało się 16 wykonawców. Rozpoczynamy o godzinie 10:00. Kolejność występów według załączonej listy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a finalistom gratulujemy i życzymy powodzenia w jutrzejszych zmaganiach...

15
LIS

Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2019 - zgłoszenia

Ruszamy z jedenastą edycją Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła". Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie czeka na zdolnych, utalentowanych i pełnych pasji uczestników. Zapraszamy przedstawicieli najróżniejszych dziedzin sztuki scenicznej: wokalistów, muzyków,..

17
WRZ

Nabór na zajęcia - Akademia Baletu BALERINA

Akademia Baletu "Balerina" ogłasza nabór! Zajęcia odbywają się w sali (siedziba MOK przy OSP) na ul. Gronowskiej. Polecamy i zapraszamy...

12
WRZ

Nabór na zajęcia - Taniec Towarzyski

Zapraszamy do zapisów na zajęcia taneczne (taniec towarzyski)! Często zdarza Ci się, że nogi nie mogą ustać w miejscu, gdy tylko usłyszysz muzykę? Spożytkuj swój nadmiar energii właśnie tu - w MOKu! Szczegóły na plakacie i pod nr tel. do instruktora...

06
WRZ

Nabór na zajęcia - Grupa Akrobatyczno - Cyrkowa Pegaz

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie ogłasza nabór do GRUPY AKROBATYCZNO - CYRKOWEJ "PEGAZ".Uczestnicy poprzez połączenie gier i zabaw z nauką sztuki cyrkowej, poznają takie elementy, jak: żonglerka, jazda na motocyklu, klaunada, ekwilibrystyka, antypody, elementy akrobatyki oraz..

04
WRZ

NOWE ZAJĘCIA - Zdrowy Kręgosłup

Zapraszamy na pierwsze zajęcia pn. "ZDROWY KRĘGOSŁUP" 4 września! Filia MOK przy ul. Gronowskiej 58 w każdą środę i piątek o godzinie 19:00. Odpłatność i inne szczegóły u prowadzącej Aleksandy Kusik pod nr tel. 725 937 058...

31
SIE

Nabór do sekcji MOK Leszno

Lubisz śpiewać, tańczyć, rysować, a może chcesz rozwijać się w innych dziedzinach? We wrześniu 2019 rusza nowy sezon zajęć sekcji w MOKu. Zapraszamy między innymi do sekcji wokalnej, plastycznej, rękodzielniczej, cyrkowej, gry na instrumentach czy teatralnej. Zapisać można się także..

01
LIP

DOPOSAŻENIE MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY W LESZNIE W PROFESJONALNY SYSTEM OŚWIETLENIOWY

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie otrzymał dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Infrastruktura Domów Kultury na realizację zadania pn. DOPOSAŻENIE MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY W LESZNIE W PROFESJONALNY SYSTEM OŚWIETLENIOWY. Zadanie ma na celu..

24
CZE

Ruszają zapisy na półkolonię "LATO z MOK-iem 2019"

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat na zajęcia wakacyjne „LATO z MOKiem 2019”. Pierwszy turnus zaplanowano od 8 do 12 lipca. W programie są między innymi zajęcia artystyczne, sportowe, seanse filmowe i wyjazdy. Koszt udziału w zajęciach to 25..

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2019 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl