12
WRZ

II Konkurs Dudziarzy im. Edwarda Ignysia

Szczegóły konkursu znajdują się w załącznikach. Przebieg konkursu: 15.09.2020r. - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń 30.09.2020r. - obrady Jury 30.09.2020r. - ogłoszenie wyników konkursu 15.10.2020r. - wręczenie nagród i koncert laureatów Zapraszamy do..

12
WRZ

Nabór do Teatru Miejskiego Ośrodka Kultury

Teatr Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie ogłasza nabór do grupy starszej (18+!). Czekamy na odważnych, wrażliwych artystycznie, zakochanych w sztuce i dysponujących czasem w godzinach popołudniowych. Casting odbędzie się w Klubie Obok (ul. Narutowicza) w sobotę 12 września o..

06
WRZ

Wakacyjna Droga do Gwiazd

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie i Radio Elka zapraszają na Wakacyjną Drogę do Gwiazd!Szukamy ukrytych talentów, które mają szansę stanąć na Wielkiej Scenie - koncert odbędzie się pod koniec wakacji! Profesjonalny występ zwycięzcy zostanie zarejestrowany i opublikowany na..

06
WRZ

FINALIŚCI Wakacyjnej Drogi do Gwiazd

WAKACYJNA DROGA DO GWIAZD Poziom nadesłanych wykonań był niezwykle wyrównany. Po kilkugodzinnych, burzliwych obradach Jury wyodrębniło wykonawców, których przesłuchało ponownie, wybierając finalistów mających zaprezentować się na naszej scenie 6 września..

23
SIE

Akcje - Wakacje

Zapraszamy na Akcje - Wakacje! W programie warsztaty, konkursy, spotkania, półkolonie - mnóstwo atrakcji, które wypełnią czas Waszym dzieciom :) Zapoznajcie się z plakatem, a szczegóły w..

07
SIE

Lato z MOKiem 2020 - RUSZYŁY ZAPISY!

Zapisy na półkolonie ruszyły! Rezerwujcie czas swoim dzieciom w wybranym spośród trzech turnusów terminie. Będzie wesoło, ciekawie, pouczająco i kreatywnie! W plikach do pobrania (1-10) znajdują się informacje oraz materiały do wypełnienia i wysłania dotyczące Lata..

15
LIP

CHODŹ, POMALUJ SWÓJ ŚWIAT - warsztaty plastyczne

Kolejna z akcji przygotowana na okoliczność WAKACJI :) Warsztaty plastyczne dla dzieci na Dziedzińcu MOKu już 15 lipca o godzinie 11:00. Obowiązuje mailowe zgłoszenie! Wstęp wolny!..

06
CZE

Koncert Trio Boffelli - Italiano Vero. UWAGA! KONCERT ODWOŁANY!!!

TRIO BOFFELLI zaprasza na niezwykłą podróż po Italii, prezentując najpiękniejsze włoskie utwory we własnych, oryginalnych aranżacjach. Repertuar obejmuje znane i lubiane piosenki (Volare, Quando quando quando, Un Italiano Vero), a także mniej znane utwory z festiwalu San Remo z lat..

22
MAJ

Dni Leszna w sieci

Jeden, mały wirus przewrócił nasze dotychczasowe życie do góry nogami, zamknął nas w domach, odizolował od świata… w tym też tego artystycznego. Wszystkie ważniejsze dziedziny życia przeniosły się do cyberprzestrzeni, czyli w dobie pandemii bezpieczniejszego miejsca...

18
MAJ

Festiwal Przedszkolaków ODWOŁANY

Aktualizacja wydarzenia: Niestety dotarła do nas kolejna informacja o odwołaniu imprezy. Tym razem jest to XXV Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2020. Oto treść informacji, którą otrzymaliśmy od Joanny Szalbierz-Kędzierskiej, dyrektorGminnego Ośrodka..

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2020 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl