17
WRZ

Nabór na zajęcia - Akademia Baletu BALERINA

Akademia Baletu "Balerina" ogłasza nabór! Zajęcia odbywają się w sali (siedziba MOK przy OSP) na ul. Gronowskiej. Polecamy i zapraszamy...

12
WRZ

Nabór na zajęcia - Taniec Towarzyski

Zapraszamy do zapisów na zajęcia taneczne (taniec towarzyski)! Często zdarza Ci się, że nogi nie mogą ustać w miejscu, gdy tylko usłyszysz muzykę? Spożytkuj swój nadmiar energii właśnie tu - w MOKu! Szczegóły na plakacie i pod nr tel. do instruktora...

31
SIE

Nabór do sekcji MOK Leszno

Lubisz śpiewać, tańczyć, rysować, a może chcesz rozwijać się w innych dziedzinach? We wrześniu 2019 rusza nowy sezon zajęć sekcji w MOKu. Zapraszamy między innymi do sekcji wokalnej, plastycznej, rękodzielniczej, cyrkowej, gry na instrumentach czy teatralnej. Zapisać można się także..

22
LIP

Wakacje Seniorów w Lesznie - kurs tańca w MOKu

W dniach 22-26.07.2019 w godzinach 17:00 - 18:30 zapraszamy na KURS TAŃCA UŻYTKOWEGO (dla par lub indywidualnie) do MOKu w Lesznie, w grupie maksymalnie 30 osób. Na popularność tańca użytkowego składa się: prostota, widowiskowość różnych obrotów, fantazyjnych figur,..

05
LIP

Zmiana godzin pracy kasy MOK

W okresie wakacji (lipiec - sierpień) kasa MOK czynna w godz. 10:00 - 15:00..

01
LIP

DOPOSAŻENIE MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY W LESZNIE W PROFESJONALNY SYSTEM OŚWIETLENIOWY

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie otrzymał dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Infrastruktura Domów Kultury na realizację zadania pn. DOPOSAŻENIE MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY W LESZNIE W PROFESJONALNY SYSTEM OŚWIETLENIOWY. Zadanie ma na celu..

24
CZE

Ruszają zapisy na półkolonię "LATO z MOK-iem 2019"

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat na zajęcia wakacyjne „LATO z MOKiem 2019”. Pierwszy turnus zaplanowano od 8 do 12 lipca. W programie są między innymi zajęcia artystyczne, sportowe, seanse filmowe i wyjazdy. Koszt udziału w zajęciach to 25..

14
CZE

"Tylko Jeden Dzień" - premiera spektaklu w Teatrze Miejskim w Lesznie

MARTIN BALTSCHEIT „TYLKO JEDEN DZIEŃ” - spektakl rodzinnyPremiera 14 czerwca 2019, godzina 17:00 cena biletu: 20 zł Teatr Miejski w Lesznie Tłumaczenie z języka niemieckiego: Lila Mrowińska-LissewskaReżyseria: Dorota AbbeScenografia i kostiumy: Grupa MixerMuzyka: Grzegorz..

17
MAJ

Regulamin Imprezy Masowej

REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ..

13
MAJ

XXIV WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLAKÓW CZERWONAK 2019

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie już tradycyjnie zaprasza do udziału w XXIV WojewódzkimFestiwalu Piosenki Przedszkolaków - CZERWONAK 2019 Głównym organizatorem imprezy, podobnie jak w latach poprzednich jest Gminny Ośrodek Kultury „Sokół”w Czerwonaku,..

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2019 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl