06
CZE

Koncert Trio Boffelli - Italiano Vero. UWAGA! KONCERT ODWOŁANY!!!

TRIO BOFFELLI zaprasza na niezwykłą podróż po Italii, prezentując najpiękniejsze włoskie utwory we własnych, oryginalnych aranżacjach. Repertuar obejmuje znane i lubiane piosenki (Volare, Quando quando quando, Un Italiano Vero), a także mniej znane utwory z festiwalu San Remo z lat..

18
MAJ

Festiwal Przedszkolaków ODWOŁANY

Aktualizacja wydarzenia: Niestety dotarła do nas kolejna informacja o odwołaniu imprezy. Tym razem jest to XXV Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2020. Oto treść informacji, którą otrzymaliśmy od Joanny Szalbierz-Kędzierskiej, dyrektorGminnego Ośrodka..

25
KWI

MAZOLEWSKI / PORTER - Philosophia Tour

MAZOLEWSKI / PORTERBILETY: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/48866/Leszno/John+Porter+%26+Wojtek+Mazolewski/ Data koncertu: 25.04.2020Godzina: 20:00Dwie bezkompromisowe osobowości polskiej sceny, których wspólny album ma szanse być jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń..

10
KWI

Wielkanocny konkurs. Czekamy na Wasze prace!!!

Szanowni Państwo. Zwracamy się do Was z propozyją wzięcia udziału w konkursie nawiązującym do zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Celem konkursu jest kultywowanie tradycji Świąt Wielkanocnych oraz rozwijanie kreatywności poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań..

08
KWI

"Klub Hipochondryków" online

Obecna sytuacja nie oznacza ograniczenia dostępu do kultury i teatru, z którymi można obcować również w domowym zaciszu. I tu mamy dla Państwa propozycję. Dyrekcja Teatru Syrena i Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie zapraszają na spektakl „Klub..

31
MAR

Informacja odnośnie wydarzeń w MOKu w 2020 roku

Zakup biletów na wydarzenia w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie na: https://bilety-mok-leszno.pl/ Szczegóły na temat wydarzeń: https://www.facebook.com/pg/mok.leszno/..

30
MAR

Zajęcia artystyczne odwołane!!!

Nie jest nam łatwo pisać taki komunikaty, ale bezpieczeństwo nas wszystkich jest w tej chwili najważniejsze. W zwiążku z koronawirusem do 13 kwietnia odwołujemy wszystkie zajęcia artystyczne. Jednocześnie prosimy śledzić naszą stronę oraz fb, gdzie zamieszczać będziemy na bieżąco..

06
MAR

Nabór do Sekcji Wokalnej Dzieci 6-14 lat

Zapraszamy do zapisów! Szczegóły na plakacie!..

13
LUT

Kurs Tańca dla Par

Zapraszamy serdecznie do zapisów! Szczegóły na plakacie!..

27
STY

Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo imprez i wydarzeń.

Start: 27 stycznia 2020 roku o godz. 9:00 Sala MOK, ul. B. Chrobrego 3a Zaczynamy nowy cykl szkoleń dla instytucji kultury oraz organizatorów imprez wszelakich o charakterze publicznym.W 2019 był Gdańsk (x3), Łódź (x3), Tomaszów Mazowiecki, Szczecin, Słupsk .Rok 2020..

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2020 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl