LUT

Akcja Walentynkowa "Powiedz Kocham" - wyniki

Nadszedł wspaniały uroczysty dzień ogłoszenia wyników akcji "Powiedz Kocham" , która przeprowadzana była na Facebooku - profilu Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie. I tak - walentynkowa kolacja od restauracji "Zielona Antresola" trafia w ręce Ryszarda Miłka. Przepysznymi..

STY

Lubią Leszno - znamy laureatów konkursu

Poznaliśmy zwycięzców konkursu plastycznego "Leszno. Lubię to - Moje ulubione miejsce". Pierwsze miejsca, uzyskując taką samą ilość punktów zdobyli Wiktoria Szkudlarska oraz Mikołaj Grześkowiak. Nagroda publiczności została przyznana Martynie Sobierajskiej. Pozostali..

STY

KONKURS! Pokaż swoje ulubione miejsce w Lesznie

Z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Leszno, Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zachęca do udziału w konkursie plastycznym "Leszno. Lubię to - Moje ulubione miejsce". Na zgłoszenia czekamy do 14 stycznia. Regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się poniżej. ..

GRU

Wyzdrowiałeś? Podaruj MOC swojego osocza!

Codziennie kilku Mieszkańców Leszna oddaje osocze krwi, aby pomóc innym w powrocie do zdrowia. Bezinteresowność i szlachetność tych osób zasługują na najwyższy szacunek, a postawa tych, którzy dzielą się bezcennym darem, jakim jest krew i osocze krwi, stanowi..

GRU

WYNIKI XII edycji Konkursu Talentów Rozwiń Skrzydła on-line

Jak obiecywaliśmy wczoraj - pędzimy do Was z radosną nowiną: MAMY ZWYCIĘZCÓW XII edycji Konkursu Talentów Rozwiń Skrzydła on-line! Jury miało strasznie trudny orzech do zgryzienia, ponieważ filmików nadeszło mnóstwo, a każdy z nich miał w sobie coś..

Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła on-line" 2020

Ruszamy z dwunastą edycją Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła". W tym roku działamy on-line! Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie czeka na zdolnych, utalentowanych i pełnych pasji uczestników. Zapraszamy przedstawicieli najróżniejszych dziedzin sztuki scenicznej:..

Zmiana godziny otwarcia

Uwaga, zmiana godziny otwarcia kasy biletowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie. W piątek, 27 listopada będzie ona czynna wyjątkowo do godziny 15:00...

LIS

Znamy zwycięzców konkursu "Polska - Moja Ojczyzna"

Znamy laureatów konkursu plastycznego „Polska- Moja Ojczyzna”. Obrady jury były „burzliwe”, a to świadczy o wysokim poziomie konkursu. Zwycięzcami zostali: - w kategorii dzieci przedszkolne – WOJCIECH WAWAK - w kategorii uczniowie kl. I-III szkoły..

LIS

Konkurs plastyczny "Polska - Moja Ojczyzna"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. "Polska - Moja Ojczyzna". Na Wasze prace wykonane dowolną techniką czekamy do 10 listopada br. W dniu 11 listopada - Narodowego Święta Niepodległości mamy nadzieję zasypać nimi "internety" ;) Fotografie Waszych prac wraz z..

LIS

Zmiany w funkcjonowaniu Miejskiego Ośrodka Kultury w związku z sytuacją epidemiologiczną.

W związku z zaistniałą sytuacją, Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie wstrzymuje do odwołania działalność w systemie stacjonarnym. Mimo powyższego jesteśmy dla Państwa dostępni codziennie od poniedziałku do piątkuw godz. 8 00 —16 00 mailowo lub telefonicznie. Kasa MOKu czynna jest..