II Konkurs Dudziarzy im. Edwarda Ignysia

Szczegóły konkursu znajdują się w załącznikach. Przebieg konkursu: 15.09.2020r. - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń 30.09.2020r. - obrady Jury 30.09.2020r. - ogłoszenie wyników konkursu 15.10.2020r. - wręczenie nagród i koncert laureatów Zapraszamy do..

Nabór do Teatru Miejskiego Ośrodka Kultury

Teatr Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie ogłasza nabór do grupy starszej (18+!). Czekamy na odważnych, wrażliwych artystycznie, zakochanych w sztuce i dysponujących czasem w godzinach popołudniowych. Casting odbędzie się w Klubie Obok (ul. Narutowicza) w sobotę 12 września o..

Wakacyjna Droga do Gwiazd

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie i Radio Elka zapraszają na Wakacyjną Drogę do Gwiazd!Szukamy ukrytych talentów, które mają szansę stanąć na Wielkiej Scenie - koncert odbędzie się pod koniec wakacji! Profesjonalny występ zwycięzcy zostanie zarejestrowany i opublikowany na..

FINALIŚCI Wakacyjnej Drogi do Gwiazd

WAKACYJNA DROGA DO GWIAZD Poziom nadesłanych wykonań był niezwykle wyrównany. Po kilkugodzinnych, burzliwych obradach Jury wyodrębniło wykonawców, których przesłuchało ponownie, wybierając finalistów mających zaprezentować się na naszej scenie 6 września..

SIE

Akcje - Wakacje

Zapraszamy na Akcje - Wakacje! W programie warsztaty, konkursy, spotkania, półkolonie - mnóstwo atrakcji, które wypełnią czas Waszym dzieciom :) Zapoznajcie się z plakatem, a szczegóły w..

SIE

Lato z MOKiem 2020 - RUSZYŁY ZAPISY!

Zapisy na półkolonie ruszyły! Rezerwujcie czas swoim dzieciom w wybranym spośród trzech turnusów terminie. Będzie wesoło, ciekawie, pouczająco i kreatywnie! W plikach do pobrania (1-10) znajdują się informacje oraz materiały do wypełnienia i wysłania dotyczące Lata..

LIP

CHODŹ, POMALUJ SWÓJ ŚWIAT - warsztaty plastyczne

Kolejna z akcji przygotowana na okoliczność WAKACJI :) Warsztaty plastyczne dla dzieci na Dziedzińcu MOKu już 15 lipca o godzinie 11:00. Obowiązuje mailowe zgłoszenie! Wstęp wolny!..

CZE

Koncert Trio Boffelli - Italiano Vero. UWAGA! KONCERT ODWOŁANY!!!

TRIO BOFFELLI zaprasza na niezwykłą podróż po Italii, prezentując najpiękniejsze włoskie utwory we własnych, oryginalnych aranżacjach. Repertuar obejmuje znane i lubiane piosenki (Volare, Quando quando quando, Un Italiano Vero), a także mniej znane utwory z festiwalu San Remo z lat..

Dni Leszna w sieci

Jeden, mały wirus przewrócił nasze dotychczasowe życie do góry nogami, zamknął nas w domach, odizolował od świata… w tym też tego artystycznego. Wszystkie ważniejsze dziedziny życia przeniosły się do cyberprzestrzeni, czyli w dobie pandemii bezpieczniejszego miejsca...

Festiwal Przedszkolaków ODWOŁANY