10
LIS

Konkurs plastyczny "Moje miejsce na ziemi"

W imieniu wszystkich organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. "Moje miejsce na ziemi". Szczegóły w regulaminie...

30
PAŹ

Znamy Gwiazdy IX Edycji Rozwiń Skrzydła!

Za nami konferencja prasowa, na której dyrektor MOK Maciej Mizgalski zdradził między innymi jakie gwiazdy wystąpią podczas tegorocznej edycji konkursu talentów Rozwiń Skrzydła. MESAJAH już w sobotę!25 listopada 2017r. ogodz. 20:00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w..

25
PAŹ

ROZWIŃ SKRZYDŁA 2017 - informacje dla uczestników!

Witajcie! Poniżej w dokumentach do pobrania znajduje się regulamin oraz formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i dostarczyć e-mailem lub osobiście, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19 listopada 2017r. (niedziela) na adres organizatora: Miejski Ośrodek Kultury ul. B...

24
PAŹ

Na czym polega fenomen talent show?

Miłość do muzyki, chęć pokazania się szerszej publiczności, marzenia o karierze, albo po prostu chęć zabawy. Motywacje są różne. Dzięki nim programy typu talent show biją rekordy nie tylko wśród uczestnikow ale również publiczności. American dream: od pucybuta..

09
PAŹ

Jesienny nabór do sekcji działających przy MOK-u.

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie serdecznie zaprasza na jesienny nabór do sekcji działających w naszym ośrodku. Nigdy nie jest za późno na rozwijanie swojej pasji, nie czekaj - zapisz się już dziś! Szczegóły poniżej na plakatach. Jeśli macie pytania czy też..

07
WRZ

Ogłaszamy nabór do sekcji tańca towarzyskiego!

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznieogłasza nabór dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat, do SEKCJI TAŃCA TOWARZYSKIEGO. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu we wtorki, w godz. 16.00-17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. B. Chrobrego 3a. Całkowity miesięczny koszt zajęć to 10 zł...

11
SIE

MOK nieczynny w poniedziałek

Ważna informacja dla klientów Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie...

20
CZE

Wakacje z MOKiem 2017

Już od poniedziałku 3 lipca 2017 r. rozpoczynamy "Wakacje z MOKiem". Ofertę kierujemy do dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Zajęcia odbywać się będą w gronowskiej filii Miejskiego Ośrodka Kultury w godz. 10:00 - 14:00 i potrwają do końca lipca. W programie przewidziano wyjazdy na kryty basen..

05
CZE

XXII Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków CZERWONAK`2017 - wyniki

Jury w składzie: 1. Remigiusz Wojciechowski - Przewodniczący 2. Ewa Góra 3. Krzysztof Kubiak po przesłuchaniu 23 prezentacji, postanowiło wytypować do finału XXII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak`2017 następujących wykonawców z..

05
CZE

Galerie foto - Dni Leszna 2017 - Koncert Gwiazd

Zachęcamy do obejżenia zdjęć z Dni Leszna 2017 - Koncert Gwiazd, który odbył się 19 maja na Stadionie im.A.Smoczyka.Zdjęcia dostępne są w zakładce "GALERIA"..

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2017 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl