Obchody Święta Konstytucji 3 Maja

Przed nami weekend, w którym obchodzić będziemy ważne dla Polaków dni: 2 maja Święto Flagi, a 3 maja Święto Niepodległości Polski, czyli Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji zapraszamy Was do śledzenia fanpage: - Miasta Leszna: www.facebook.com/miastoleszno.official -..

KWI

Wielkanocny konkurs podsumowany

Nadszedł czas ogłoszenia wyników konkursu plastycznego na Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną! Dziękujemy z całych sił za tak liczny udział. Było bardzo ciężko zdecydować kogo nagrodzić, ponieważ w każde dzieło zostało włożone mnóstwo pracy. A oto nazwiska..

KWI

ZABAWA NA FB "Zgadnij, co to za miejsce - edycja wiosenna"

Pamiętacie tę zabawę z naszego Facebooka w odgadywanie leszczyńskich miejsc, budynków i ulic? Tym razem zasady są identyczne - liczy się pierwsza prawidłowa odpowiedź pod wrzuconą przez nas fotografią, a zwycięzcą zostaje ten, kto uzbiera najwięcej pierwszych i poprawnych..

MAR

II Konkurs Plastyczny na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną

Czas, by ogłosić II edycję KONKURSU PLASTYCZNEGO NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ! Stwórz dowolną metodą ozdobę / dekorację przestrzenną z wybranych przez siebie materiałów o tematyce wiosenno - świątecznej. Zapoznaj się z regulaminem, zrób zdjęcie swojej..

MAR

Regulamin zasad obowiązujących podczas wydarzeń MOK w trakcie epidemii COVID-19 - odmrażanie kultury

W związku z mającym miejsce powolnym odmrażaniem kultury, a co za tym idzie - z organizacją coraz większej ilości koncertów itp. wydarzeń organizowanych w Miejskim Ośrodku Kultury, udostępniamy regulamin zasad obowiązujących w trakcie epidemii COVID-19...

LUT

Akcja Walentynkowa "Powiedz Kocham" - wyniki

Nadszedł wspaniały uroczysty dzień ogłoszenia wyników akcji "Powiedz Kocham" , która przeprowadzana była na Facebooku - profilu Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie. I tak - walentynkowa kolacja od restauracji "Zielona Antresola" trafia w ręce Ryszarda Miłka. Przepysznymi..

STY

Lubią Leszno - znamy laureatów konkursu

Poznaliśmy zwycięzców konkursu plastycznego "Leszno. Lubię to - Moje ulubione miejsce". Pierwsze miejsca, uzyskując taką samą ilość punktów zdobyli Wiktoria Szkudlarska oraz Mikołaj Grześkowiak. Nagroda publiczności została przyznana Martynie Sobierajskiej. Pozostali..

STY

KONKURS! Pokaż swoje ulubione miejsce w Lesznie

Z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Leszno, Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zachęca do udziału w konkursie plastycznym "Leszno. Lubię to - Moje ulubione miejsce". Na zgłoszenia czekamy do 14 stycznia. Regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się poniżej. ..

GRU

Wyzdrowiałeś? Podaruj MOC swojego osocza!

Codziennie kilku Mieszkańców Leszna oddaje osocze krwi, aby pomóc innym w powrocie do zdrowia. Bezinteresowność i szlachetność tych osób zasługują na najwyższy szacunek, a postawa tych, którzy dzielą się bezcennym darem, jakim jest krew i osocze krwi, stanowi..

GRU

WYNIKI XII edycji Konkursu Talentów Rozwiń Skrzydła on-line

Jak obiecywaliśmy wczoraj - pędzimy do Was z radosną nowiną: MAMY ZWYCIĘZCÓW XII edycji Konkursu Talentów Rozwiń Skrzydła on-line! Jury miało strasznie trudny orzech do zgryzienia, ponieważ filmików nadeszło mnóstwo, a każdy z nich miał w sobie coś..