Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni

Data publikacji: 2020-03-06

Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku. "Roma", ponieważ trzon zespołu stanowią członkowie legendarnej grupy Roma, która mogła poszczycić się licznymi tournee po całym świecie, w tym koncerty w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej "Paryskiej Olimpii". Z biegiem czasu Don Vasyl odkrył i wypromował utalentowane cygańskie gwiazdy: Dziani, Wasyl Junior, Elza, Patrycja, Carmen, Tobi i wiele innych. Zmienia się zatem nazwa zespołu na Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy. Zespół w dalszym ciągu kultywuje tradycje artystyczne Romy.

Koncert o nazwie "Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni" odbędzie się 6 marca 2020 roku o godzinie 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie. Bilety w cenie 65 zł do nabycia na: KupBilecik.pl oraz https://bilety-mok-leszno.pl/