Data publikacji: 2019-07-01

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie otrzymał dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Infrastruktura Domów Kultury na realizację zadania pn. DOPOSAŻENIE MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY W LESZNIE W PROFESJONALNY SYSTEM OŚWIETLENIOWY.

Zadanie ma na celu zapewnienie odpowiedniego poziomu technicznego, funkcjonalnego i estetycznego obiektu MOK, służącego działalności kulturalnej i edukacyjnej dla społeczności Miasta Leszna.

Zadanie wpłynie znacząco na rozszerzenie oferty programowej, podniesienie poziomu świadczonych usług i zapewni komfort odbioru organizowanych przedsięwzięć.
W sali widowiskowej zostaną zamontowane elementy profesjonalnego systemu oświetleniowego, spełniające najwyższe standardy potrzebne do obsługi technicznej wg wytycznych dostarczonych do ośrodka przez artystów.

Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.