Koncert na Jesienną Niepogodę

Data publikacji: 2019-10-20

Smutne to… ale lato 2019 to już historia! Od paru dni mamy jesień… a wraz z nią krótkie i mgliste dni, dłuższe i mroczniejsze wieczory. Jednak, jak to mówią: nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło… Kto powiedział, że jesień ma być mglista, słotna, szara i smutna? A Polska Złota Jesień to co??? Fikcja tylko literacka??? Jesień będzie taka, jaką sam sobie zaplanujesz! Nawet  w pogodowo ohydny dzień może być słonecznie, pięknie, ba... GORĄCO! Wszystko jest w Twojej głowie! Chcesz wiedzieć jak taką ciepłą porę roku sobie zorganizować? Odpowiedź jest prosta! W te ciemne popołudnia i długie wieczory wpadaj do MOKu – KONCERTY CZEKAJĄ! A w tym haloweenowo-dyniowym sezonie mamy wiele niespodzianek!

Jedną z nich jest „Koncert na Jesienną Niepogodę” Orkiestry Dętej Miasta Leszna, który odbędzie się 20 października 2019r. o godzinie 17:00 w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie (wstęp wolny). Tym razem orkiestralni muzycy i soliści, zabiorą Was w muzyczną podróż w czasie, do niezapomnianych chwil i z nimi związanych wspomnień. Zapewne każdy widz będzie mógł odnaleźć piosenki i kompozycje, z którymi wiążą się wyjątkowe i czarujące obrazy sprzed lat.

W programie również występ Mażoretek Orkiestry Dętej Miasta Leszna oraz Sekcji Akrobatyczno – Cyrkowej „Pegaz”.

Stwórz swoją własną jesień! I spędzaj ją miło, wesoło, a przede wszystkim rozrywkowo… z MOKiem! Bo pamiętaj… każda pora roku sprzyja dobrej zabawie! Wszystko zależy od Ciebie!