Koncert Trio Boffelli - Italiano Vero. UWAGA! KONCERT ODWOŁANY!!!

Data publikacji: 2020-06-06

TRIO BOFFELLI zaprasza na niezwykłą podróż po Italii, prezentując najpiękniejsze włoskie utwory we własnych, oryginalnych aranżacjach. Repertuar obejmuje znane i lubiane piosenki (Volare, Quando quando quando, Un Italiano Vero), a także mniej znane utwory z festiwalu San Remo z lat 50', 60' i 70'. Siłą napędową koncertu, tak jak samych Włochów, są emocje. Od melodii romantycznych, czasem melancholijnych, po energiczne i żywiołowe rytmy, które zapewnią wieczór pełen dobrej zabawy i chwil wzruszenia. Zespół zabierze publiczność w muzyczną podróż po uliczkach Portofino, rzymskich placach, gorących sycylijskich plażach, romantycznych zakątkach w Wenecji... Nie zabraknie również opowieści o naturze prawdziwych Włochów i anegdot z życia w włosko-polskiej rodzinie. Publiczność dowie się również za co Włosi najbardziej kochają Polskę i jak odnajdują się w jej realiach. Trio Boffelli jest pomysłem Mai Boffelli (ukulele, głos), jej małżonka Alberto Boffelli (kontrabas) i kuzyna, Diego Boffelli (gitara). Od 2019 roku zespół współpracuje z takimi muzykami jak Sebastiano Danelli (perkusja), Lorenzo Trentin (gitara) i inni.  Zespół koncertował już w przeróżnych miejscach Europy. Od lat zapraszany jest na festiwal Mercato Italiano we Francji (Avignon, Montpellier, Salon de Provence, Uzes, Cassis), występował również w klubach i estradach we Włoszech. Ostatnie trzy trasy koncertowe w Polsce spotkały się z niezwykle żywą i ciepłą reakcją publiczności. Muzycy zachęceni przyjazną atmosferą podczas koncertów chcą odwiedzać Polskę ze swoją muzyką jak najczęściej.

Zakup biletów w cenie 50 zł na: https://bilety-mok-leszno.pl/rezerwacja/numerowane.html?ter_id=58&ter_idt=8b5ec6c12411b2505fdbbf7f4aa73324

oraz na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/49035/Leszno/Italiano+Vero/