Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2016 już dziś !

Data publikacji: 2016-11-17

Już dziś, o godz. 16.00 zaczynamy przesłuchania uczestników VIII edycji Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła". Z 56 kandydatów na "Gwiazdy", Jury wyłoni finałową dwudziestkę. W Jury zasiądą: Aneta Figiel - wokalistka znana chociażby z programu "Jaka to melodia", Dagmara Magnus - tancerka i choreografka, Bartek Skopiński z Radia "elka" i Maciej Mizgalski - muzyk, dyrektor MOK w Lesznie.

Wśród uczestników konkursu najwięcej, będzie starało się zaczarować jury śpiewem, ale zobaczymy też taniec, popisy cyrkowe, wyczyny z jojo, i hula hop, naśladownictwo dźwięków i ruchów...czyli popularny slogan "dla każdego coś miłego" jest tu jak najbardziej na miejscu.

Kolejny etap zmagań, 20 wybranych szczęśliwców, przejdzie w sobotę i już z tego grona zostanie wybrana czołówka finalistów czyli zdobywców I, II, i III miejsca Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła". Nagrody zostaną wręczone laureatom w niedzielę podczas Jubileuszowego Koncertu z okazji 35-Lecia Miejskiego Ośrodka Kultury. A będą to nagrody nie byle jakie i nietuzinkowe bo: występ przed gwiazdą na "Smoku" podczas przyszłorocznych Dni Leszna, przelot w tunelu aerodynamicznym, lot szybowcem, karnety do Cinema 3D i do salonu fryzjerskiego New Look, kosmetyki Avon, piękne kwiaty, nagrody finansowe i wiele, wiele innych!

W związku z nagrodami należy wspomnieć o ich fundatorach czyli naszych cudownych sponsorach, bez których impreza ta nie maiłaby takiej rangi i oprawy, a wśród nich są:

- AEROKLUB LESZCZYŃSKI, ul Szybowników 28, Leszno.

- AVON - Barbara Stróżyk, ul. Grochowiaka 7, Leszno,

- CINEMA 3D, Al. Konstytucji 3 Maja 12, Leszno,

- DRUKARNIA, ul. B. Chrobrego 37, Leszno,

- FREEFLYCENTER - Tunel Aerodynamiczny, ul. Szybowników 28, Leszno,