XXII Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków CZERWONAK`2017

Data publikacji: 2017-04-05

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie już tradycyjnie zaprasza do udziału w XXII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków CZERWONAK`2017 (regulamin w załączeniu).J\

Głównym organizatorem imprezy, podobnie jak w latach poprzednich jest Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” w Czerwonaku, on też organizuje i przeprowadza finał wojewódzki Festiwalu, który w tym roku odbędzie się 11 czerwca 2017 r. w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

MOK natomiast, jako współorganizator imprezy, przeprowadza eliminacje miejskie i powiatowe (dla powiatu leszczyńskiego) oraz rejonowe dla powiatów: gostyńskiego, kościańskiego, leszczyńskiego, rawickiego i wolsztyńskiego.

Eliminacje do finału wojewódzkiego, przebiegać będą zatem, jak co roku, w dwóch turach:

- eliminacje miejskie i powiatowe, dla powiatu leszczyńskiego16 maja b.r. (wtorek), godz. 10.00, sala Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie (zgłaszać mogą się wszyscy chętni z Leszna i powiatu leszczyńskiego);

do eliminacji rejonowych może przejść 10 dzieci - 5 z Leszna (miasto grodzkie) i 5 z powiatu leszczyńskiego,

- eliminacje rejonowe 2 czerwca b.r. (piątek), godz. 10.00, sala Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie. Udział mogą wziąć tylko zwycięzcy eliminacji powiatowych – 5 solistów lub zespołów z każdego powiatu.

Zwycięzcy eliminacji rejonowych w Lesznie (6 solistów lub zespołów - ponieważ nasz okręg reprezentuje 6 powiatów), bierze udział w eliminacjach wojewódzkich 11 czerwca w Koziegłowach.

Zgłoszenia do eliminacji powiatowych w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE do 10 maja b.r. (środa), prosimy kierować na wypełnionych czytelnie kartach zgłoszenia - listownie lub e-mailem na adres Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie (ul. B. Chrobrego 3a, 64-100 Leszno, e-mail: ha@mok.leszno.pl, tel. 65 529 99 85). Karta zgłoszenia znajduje się na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury „Sokół” w Czerwonaku – www.gok-sokol.pl, oraz stronie MOKu www.mok.leszno.pl.

Szczegółowych informacji o festiwalu udziela Hanna Andrzejczak pod nr tel. 65 529 99 85, 609 668 769.