26
LIS

POPARZENI KAWĄ TRZY

POPARZENI KAWĄ TRZY Po raz pierwszy w historii Konkursu Talentów „Rozwiń Skrzydła” na scenie leszczyńskiego MOKu pojawią się dwie gwiazdy. Drugiego dnia tj. 26 listopada 2017r. o godz.18:00 zagrają dla Was POPARZENI KAWĄ TRZY.Poparzeni Kawą Trzy to tak właściwie owoc..

24
LIS

Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2017

Miejski Ośrodek Kultury już po raz 9 wspólnie z Miastem Lesznem i Radiem „elka” organizuje Konkurs Talentów "ROZWIŃ SKRZYDŁA".Patronat nad nim objął Prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak. Jak co roku utalentowane osoby z Leszna i okolic zaprezentują swoje..

30
PAŹ

Znamy Gwiazdy IX Edycji Rozwiń Skrzydła!

Za nami konferencja prasowa, na której dyrektor MOK Maciej Mizgalski zdradził między innymi jakie gwiazdy wystąpią podczas tegorocznej edycji konkursu talentów Rozwiń Skrzydła. MESAJAH już w sobotę!25 listopada 2017r. ogodz. 20:00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w..

25
PAŹ

ROZWIŃ SKRZYDŁA 2017 - informacje dla uczestników!

Witajcie! Poniżej w dokumentach do pobrania znajduje się regulamin oraz formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i dostarczyć e-mailem lub osobiście, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19 listopada 2017r. (niedziela) na adres organizatora: Miejski Ośrodek Kultury ul. B...

19
MAJ

Dni Leszna 2017 - Koncert Gwiazd i nie tylko

Koncert inaugurujący DNI LESZNA 2017 został wyznaczony na datę 19 maja. Tym razem gościmy NATALIĘ NYKIEL – gwiazdę młodszego pokolenia, znaną m.in. z takich utworów, jak: „ERROR”, „Bardzo duży” czy „Pół dziewczyna”. Kolejną gwiazdą..

13
KWI

Informacja dot. udzielenia zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30 000 € na zabezpieczenie medyczne imprezy masowej

I N F O R M A C J A O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY dot. udzielenia zamówienia publicznego w formie zapytania ofertowego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30 000 € na zabezpieczenie medyczne w czasie imprezy masowej - koncertu Natalii Nykiel z zespołem,..

07
KWI

Informacja dot. udzielenia zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30 000 € na ochronę osób i mienia

I N F O R M A C J A O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY dot. udzielenia zamówienia publicznego w formie zapytania ofertowego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30 000 € na ochronę osób i mienia w czasie imprezy masowej - koncertu Natalii Nykiel z zespołem,..

03
KWI

Dni Leszna 2017 - Koncert Gwiazd i nie tylko

Koncert inaugurujący DNI LESZNA 2017 został wyznaczony na datę 19 maja. Tym razem gościmy NATALIĘ NYKIEL – gwiazdę młodszego pokolenia, znaną m.in. z takich utworów, jak: „ERROR”, „Bardzo duży” czy „Pół dziewczyna”. Kolejną gwiazdą..

28
MAR

O G Ł O S Z E N I E dot. udzielenia zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30 000 € na zabezpieczenie medyczne

O G Ł O S Z E N I E dot. udzielenia zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30 000 € na zabezpieczenie medyczne w czasie imprezy masowej - koncertu Natalii Nykiel z zespołem, zespołu Ira, Thomasa Andersa i Modern Talking Band oraz laureatów..

23
LIS

Finał i wyniki VIII edycji Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła"

Podczas Koncertu Jubileuszowego z okazji 35-Lecia Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie, ogłosiliśmy zwycięzców VIII edycji Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła". W tym roku I miejsce ex aequo zdobyli Agnieszka Szymańska i duet Snem i Mini, czyli Michał Kowalewski i Bartosz..

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2017 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl