17
LIS

Pectus - Koncert Akustyczny

Koncert akustyczny zespołu PECTUS jest finałowym akcentem 11 edycji Konkursu Talentów „Rozwiń Skrzydła”, który organizowany jest corocznie przez MOK. Odbędzie się już 17 listopada 2019r., czyli w 3 dniu zmagań, o godzinie 18:00 tuż po Koncercie Laureatów w..

17
LIS

Wyniki XI Edycji Konkursu Talentów Rozwiń Skrzydła

Jury w składzie: 1) Aneta Figiel – przewodnicząca,2) Dagmara Magnus―Jagodzińska,3) Eryk Woźniak,4) Aneta Pluta – sekretarz,po obejrzeniu i wysłuchaniu 16 prezentacji:14 w kategorii wokalno—instrumentalnej i 2 w kategorii pokazowej, stwierdza co następuje:tegoroczne..

16
LIS

Finaliści XI Edycji Konkursu Talentów Rozwiń Skrzydła

Do FINAŁU, który odbędzie się jutro zakwalifikowało się 16 wykonawców. Rozpoczynamy o godzinie 10:00. Kolejność występów według załączonej listy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a finalistom gratulujemy i życzymy powodzenia w jutrzejszych zmaganiach...

15
LIS

Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2019 - zgłoszenia

Ruszamy z jedenastą edycją Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła". Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie czeka na zdolnych, utalentowanych i pełnych pasji uczestników. Zapraszamy przedstawicieli najróżniejszych dziedzin sztuki scenicznej: wokalistów, muzyków,..

15
LIS

Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2019

Ruszamy z jedenastą edycją Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła". Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie czeka na zdolnych, utalentowanych i pełnych pasji uczestników. Zapraszamy przedstawicieli najróżniejszych dziedzin sztuki scenicznej: wokalistów, muzyków,..

17
MAJ

Dni Leszna 2019 - KONCERT GWIAZD NA STADIONIE - piątek

Prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak, Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lesznie zapraszają na Dni Leszna na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie.Koncert gwiazd na "Smoku" dnia 17 maja 2019r. (piątek) tradycyjnie rozpoczyna weekend wydarzeń kulturalnych..

19
PAŹ

X Jubileuszowy Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2018 - wyniki finału!!!

Jury w składzie: - Aneta Figiel – Przewodnicząca - Nadia Kosicka - Eryk Woźniak - Maciej Mizgalski oraz Jacek Piskorz – Dyrektor Artystyczny, po obejrzeniu 24 prezentacji w konkursie finałowym, postanowiło nagrodzić: ANDRZEJ..

18
PAŹ

X Jubileuszowy Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2018

Miejski Ośrodek Kultury już po raz 10 wspólnie z Miastem Lesznem i Radiem „elka” organizuje Konkurs Talentów "ROZWIŃ SKRZYDŁA".Patronat nad nim objął Prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak. Jak co roku utalentowane osoby z Leszna i..

18
PAŹ

X Jubileuszowy Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2018 - Wyniki eliminacji wstępnych

Jury w składzie: - Aneta Figiel - przewodnicząca - Nadia Kosicka - Eryk Woźniak - Maciej Mizgalski podczas tegorocznych eliminacji Jubileuszowego X Konkursu Talentów Rozwiń Skrzydła, po obejrzeniu i wysłuchaniu 74 prezentacji - 12 w kategorii pokazowej i 62 w kategorii..

14
WRZ

X Jubileuszowy Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2018/zapisy

Miejski Ośrodek Kultury już po raz 10, wspólnie z Miastem Lesznem i Radiem „elka”, organizuje Konkurs Talentów "ROZWIŃ SKRZYDŁA". Po raz kolejny patronat nad nim objął Prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak. Jak co roku utalentowane osoby z..

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2020 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl