19
MAJ

Dni Leszna 2017 - Koncert Gwiazd i nie tylko

Koncert inaugurujący DNI LESZNA 2017 został wyznaczony na datę 19 maja. Tym razem gościmy NATALIĘ NYKIEL – gwiazdę młodszego pokolenia, znaną m.in. z takich utworów, jak: „ERROR”, „Bardzo duży” czy „Pół dziewczyna”. Kolejną gwiazdą..

13
KWI

Informacja dot. udzielenia zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30 000 € na zabezpieczenie medyczne imprezy masowej

I N F O R M A C J A O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY dot. udzielenia zamówienia publicznego w formie zapytania ofertowego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30 000 € na zabezpieczenie medyczne w czasie imprezy masowej - koncertu Natalii Nykiel z zespołem,..

07
KWI

Informacja dot. udzielenia zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30 000 € na ochronę osób i mienia

I N F O R M A C J A O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY dot. udzielenia zamówienia publicznego w formie zapytania ofertowego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30 000 € na ochronę osób i mienia w czasie imprezy masowej - koncertu Natalii Nykiel z zespołem,..

03
KWI

Dni Leszna 2017 - Koncert Gwiazd i nie tylko

Koncert inaugurujący DNI LESZNA 2017 został wyznaczony na datę 19 maja. Tym razem gościmy NATALIĘ NYKIEL – gwiazdę młodszego pokolenia, znaną m.in. z takich utworów, jak: „ERROR”, „Bardzo duży” czy „Pół dziewczyna”. Kolejną gwiazdą..

28
MAR

O G Ł O S Z E N I E dot. udzielenia zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30 000 € na zabezpieczenie medyczne

O G Ł O S Z E N I E dot. udzielenia zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30 000 € na zabezpieczenie medyczne w czasie imprezy masowej - koncertu Natalii Nykiel z zespołem, zespołu Ira, Thomasa Andersa i Modern Talking Band oraz laureatów..

23
LIS

Finał i wyniki VIII edycji Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła"

Podczas Koncertu Jubileuszowego z okazji 35-Lecia Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie, ogłosiliśmy zwycięzców VIII edycji Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła". W tym roku I miejsce ex aequo zdobyli Agnieszka Szymańska i duet Snem i Mini, czyli Michał Kowalewski i Bartosz..

17
LIS

Konkurs Talentów „Rozwiń Skrzydła” 2016

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie już po raz ósmy zaprasza do udziału w Konkursie Talentów „Rozwiń Skrzydła”. W tym roku wydarzenie to wpisało się w Jubileusz 35-Lecia naszej Instytucji, dlatego w ramach konkursu będzie można..

17
LIS

Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2016 już dziś !

Już dziś, o godz. 16.00 zaczynamy przesłuchania uczestników VIII edycji Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła". Z 56 kandydatów na "Gwiazdy", Jury wyłoni finałową dwudziestkę. W Jury zasiądą: Aneta Figiel - wokalistka znana chociażby z programu "Jaka to melodia",..

17
LIS

Wyniki I etapu VIII edycji Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła"

Jury w składzie: przewodnicząca Aneta Figiel, Dagmara Magnus, Bartek Skopiński oraz Maciej Mizgalski po burzliwych obradach zakwalifikowało do przesłuchań finałowych VIII edycji Konkursu Talentów „Rozwiń Skrzydła”następujących uczestników : Muszyńska Wiktoria..

28
SIE

Piknik "Leszczyńskie Smaki"

Wielkie gotowanie potrawy regionalnej, pokaz kulinarny w wykonaniu Patryka Wróblewskiego i Arkadiusza Kruszika oraz smaki regionu w jednym miejscu – to znak, iż już 28 sierpnia odbędzie się kolejna edycja Pikniku „Leszczyńskie Smaki”. Zapraszamy wszystkich o godzinie..

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2017 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl