Sławomir Uniatowski The Best Of

„The Best of” czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak " Honolulu", czy " 5 rano". Wyjątkowe aranżacje..

LUT

Spektakl komediowy "Telewizja Kłamie"

Miejski Ośrodek Kultury w Leznie16.02.2020 r.godz. 17:00 "Telewizja kłamie" to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu.Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska,Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz,Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor,Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz.Na scenie pojawią się też..

LUT

Koncert Operetkowy "Ze Straussem przez Wiedeń"

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie! Nie może tam Państwa zabraknąć! 9 lutego 2020 roku, godz. 17:00, Sala MOK, ul. B. Chrobrego 3a Ze Straussem przez Wiedeń to..

GRU

ENEJ - Kolędy pod Wspólnym Niebem

„Kolędy pod Wspólnym Niebem” to niezwykły projekt muzyczny zespołu ENEJ, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez Polaków tradycji kolędowania. Zimą ENEJ daje swoim słuchaczom możliwość uczestniczenia w niesamowicie klimatycznym wydarzeniu...

LIS

Pectus - Koncert Akustyczny

Koncert akustyczny zespołu PECTUS jest finałowym akcentem 11 edycji Konkursu Talentów „Rozwiń Skrzydła”, który organizowany jest corocznie przez MOK. Odbędzie się już 17 listopada 2019r., czyli w 3 dniu zmagań, o godzinie 18:00 tuż po Koncercie Laureatów w..

LIS

Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2019

Ruszamy z jedenastą edycją Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła". Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie czeka na zdolnych, utalentowanych i pełnych pasji uczestników. Zapraszamy przedstawicieli najróżniejszych dziedzin sztuki scenicznej: wokalistów, muzyków,..

PAŹ

Koncert Edyty Geppert

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zaprasza na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką..

PAŹ

Koncert Teresy Werner

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała..

WRZ

Koncert - Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.Występy tej legendarnej..

WRZ

STRACHY NA LACHY Koncert

Koncert na rzecz Fundacji "Podaj Dalej"Fundacja Chorych Na Zespół Dandy-Walkera „Podaj Dalej”, zaprasza na wrześniowy charytatywny koncert formacji Strachy Na Lachy, który odbędzie się w piątek 20 września 2019 r. w Lesznie - o godzinie 19.00 w Miejskim Ośrodku..