Sławomir Uniatowski The Best Of

„The Best of” czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławomira Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak " Honolulu", czy " 5 rano". Wyjątkowe aranżacje..

Irena Santor - koncert jubileuszowy

DIAMENTOWY JUBILEUSZ IRENY SANTOR w dniu 17 maja 2020 o godz. 18:00 w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie, w jubileuszowym recitalu, wraz z zespołu muzycznym, wystąpi Irena Santor - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki. Irena Santor, uwielbiana przez kolejne pokolenia..

LUT

Spektakl komediowy "Telewizja Kłamie"

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie, ul. B.Chrobrego 3a 16.02.2020 r. godz. 17:00 "Telewizja kłamie" to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu.Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska,Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz,Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor,Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz.Na..

Koncert - Piotr Polk z zespołem - Walentynki 2020

Piotr Polk - aktor filmowy i teatralny, a od niedawna piosenkarz i wokalista… Ma na swoim koncie przeszło 40 ról filmowych i tyle samo teatralnych. Nie zapominając o tych serialowych. Zdobywca wielu aktorskich nagród na międzynarodowych festiwalach w Londynie, Paryżu i Monte..

LUT

Koncert Operetkowy "Ze Straussem przez Wiedeń"

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie! Nie może tam Państwa zabraknąć! 9 lutego 2020 roku, godz. 17:00, Sala MOK, ul. B. Chrobrego 3a Ze Straussem przez Wiedeń to..

STY

Koncert "Lata 20' Lata 30'. Tak to wszystko się zaczęło."

Szczegóły na plakacie. Brak wejściówek!..

GRU

ENEJ - Kolędy pod Wspólnym Niebem

„Kolędy pod Wspólnym Niebem” to niezwykły projekt muzyczny zespołu ENEJ, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez Polaków tradycji kolędowania. Zimą ENEJ daje swoim słuchaczom możliwość uczestniczenia w niesamowicie klimatycznym wydarzeniu...