09
LUT

Koncert Operetkowy "Ze Straussem przez Wiedeń"

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie! Nie może tam Państwa zabraknąć! 9 lutego 2020 roku, godz. 17:00, Sala MOK, ul. B. Chrobrego 3a Ze Straussem przez Wiedeń to..

18
PAŹ

Koncert Edyty Geppert

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zaprasza na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką..

11
PAŹ

Koncert Teresy Werner

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała..

27
WRZ

Koncert - Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.Występy tej legendarnej..

20
WRZ

STRACHY NA LACHY Koncert

Koncert na rzecz Fundacji "Podaj Dalej"Fundacja Chorych Na Zespół Dandy-Walkera „Podaj Dalej”, zaprasza na wrześniowy charytatywny koncert formacji Strachy Na Lachy, który odbędzie się w piątek 20 września 2019 r. w Lesznie - o godzinie 19.00 w Miejskim Ośrodku..

13
SIE

XIX Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE 2019

Serdecznie zapraszamy na koncerty XIX Światowego Przeglądu Folkloru INTEGRACJE 2019r! Pełen program: http://festiwal.awf.poznan.pl/przeglad-programu Ponad trzystu tancerzy i muzyków z różnych zakątków świata - zaprezentuje na scenach w Poznaniu, Swarzędzu, Nowym..

28
CZE

Brave Kids Leszno

2 edycja Brave Kids w Lesznie! Młodzi artyści z Kolumbii, Kazachstanu, Syrii, Iranu i ze Słowacji zapraszają na: WARSZTATY, KONCERTY oraz SPOTKANIA. 18 czerwca (wtorek) od godziny 8:00 zapraszamy dzieci i młodzież na koncerty edukacyjne do sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie, ul. B...

15
CZE

Musical "KLUCZE"

Musical Klucze to wciągająca, inspirująca, rzucająca wyzwanie podróż, w której widz będzie mógł odkryć klucze do szczęśliwego i spełnionego życia. To przedstawienie jest przeznaczone dla osób w każdym wieku, i jego celem jest w zrozumiały sposób..

12
CZE

Spektakl Teatru Anakonda pt. MATKI

"Każdy ma przecież w nas początek... wszystko, co potem, to ciąg dalszy bez Matki". Sztuka P.Rowickiego rozpoczyna się od spotkania trojga dorosłych dzieci, przy łóżku matki, wymagającej opieki. Nie jest jednak przyzwoitym dramatem obyczajowym. Analizie zostają poddane..

12
CZE

Wystawa malarska pt. AUTOPORTRET I PORTRET

Zapraszamy serdecznie do Galerii "Za Regałami" Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie im. S. Grochowiaka, ul. B. Chrobrego 3. 12 czerwca o godzinie 17:00 odbędzie się tam wystawa malarska Uniwersytetu Trzeciego Wieku pt. "Autoportret i portret". Wstęp wolny...

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.pl



Copyright (C) 2019 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl