KWI

Michał Bajor "Od Kofty... do Korcza"

Michał Bajor "Od Kofty... do Korcza".Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie8 kwietnia 2018r. o godz.17:00 Prawie 45 lat temu Michał Bajor mając niespełna 16 lat wystąpił jednocześnie w konkursie festiwalu w Zielonej Górze i jako gość na festiwalu w Sopocie. Wtedy jedna z nielicznych w..

MAR

Sebastian Riedel & Cree „Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu”

Zespół Cree powstał w 1993 roku z inicjatywy trzech niespełna 16-letnich chłopców: Sebastiana Riedla, Sylwestra Kramka, Adriana Fuchsa. Pomysłodawcą nazwy, która wywodzi się od plemienia Indian kanadyjskich był muzyk Ryszard Riedel, ojciec Sebastiana, zafascynowany..

MAR

HAPPYSAD

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów. Ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 4 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce. W lipcu 2004 nakładem..

LUT

Narodowy Balet Królewski ze Lwowa - "Romeo i Julia"

Narodowy Balet Królewski ze Lwowa - "Romeo i Julia" Balet w dwóch aktachLibretto: L. ŁawrowskiInscenizacja A. Litwinow OBSADA:ROMEO – Ołeh Petryk (ludowy artysta ukrainy)JULIA – Karina Telwar (laureatka konkursów międzynarodowych) ROMEO – Tristan..

STY

XI WIEDEŃSKI KONCERT NOWOROCZNY 2018

Miejski Ośrodek Kultury oraz Miasto Leszno pragnie zaprosić wszystkich Państwa na niezwykłe wydarzenie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Leszna Łukasza Borowiaka, które odbędzie się 1.01.2018r. o godzinie 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej TRAPEZ. XI Wiedeński Koncert..

Koncert GWIAZDO ŚWIEĆ, KOLĘDO LEĆ

GWIAZDO ŚWIEĆ, KOLĘDO LEĆ - muzyczna podróż do krainy najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Łukasza Zagrobelnego i Włodzimierza Korcza. Świąteczny koncert pełen radości, optymizmu, w którym każdy znajdzie dla siebie..

GRU

Kabaret Skeczów Męczących - "Pod prądem"

Kabaret Skeczów Męczących w Lesznie. Data wydarzenia: 16 grudnia 2017r. Godzina wydarzenia: 19:30 Miejsce wydarzenia: sala MOK, ul.Bolesława Chrobrego 3a w Lesznie Po niezwykle udanym roku 2015 Kabaret Skeczów Męczących wraca "Pod prądem". Wraca ze zdwojoną kabaretową..

Zimowy Koncert Stwora Głodomora

4.12.2017r. (poniedziałek) godz. 9:30 i 11:30 cena biletu: 15 zł https://bilety-mok-leszno.pl/ Miejski Ośrodek Kultury w Lesznieul. B. Chrobrego 3a Po niebywałym sukcesie letnich koncertów oraz piosenki „Poznaj Stwora Głodomora”, bajkowi przyjaciele szykują się do zimy...

Koncert Wiedeński 2017

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić,..

LUNCH O PÓŁNOCY

Lunch o Północy to próba przyjrzenia się temu co nas podnieca, bawi i intryguje. W szesnastą rocznicę ślubu Roman zaprasza do swojego jeszcze niewykończonego domu poznaną przez internetowy portal parę, by urządzić wspólne frywolne party. Tajemnicze spotkanie ma być..