WRZ

Koncert - Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.Występy tej legendarnej..

CZE

Kabaret Paranienormalni - Z Humorem Trzeba Żyć

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie?Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru.Jest cudownym lekarstwem na codzienność,..

Dni Leszna 2019 - RYNEK - niedziela

Niedziela (19 maja) tradycyjnie poświęcona będzie prezentacji lokalnej twórczości artystycznej. Od godziny 15:00 zaprezentują się zespoły z zaprzyjaźnionych placówek z Leszna i okolic. Na godzinę 17:30 zaplanowano koncert Orkiestry Dętej Miasta Leszna, która obchodzi..

Dni Leszna 2019 - RYNEK - sobota

W sobotę, 18 maja 2019 atrakcje dla mieszkańców czekać będą na leszczyńskim Rynku. Rozpoczną się o godzinie 15:00 pokazem starych motocykli. Następnie najmłodsi będą mieli okazję wziąć udział w cyklu konkursów i zabaw. O godzinie 18:00 publikę bawić będzie znany..

Dni Leszna 2019 - KONCERT GWIAZD NA STADIONIE - piątek

Prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak, Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lesznie zapraszają na Dni Leszna na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie.Koncert gwiazd na "Smoku" dnia 17 maja 2019r. (piątek) tradycyjnie rozpoczyna weekend wydarzeń kulturalnych..

Koncert RUDI SCHUBERTHA na RYNKU W LESZNIE

Miasto Leszno, Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert Rudi Schubertha z okazji Dnia Bibliotekarza oraz 70- lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie. Rudi Schuberth znany jest chociażby z takich..

Kabaret SMILE - To się nadaje do kabaretu

W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie..

PRZYGODA z OGRODNIKIEM - spektakl komediowy we wspaniałej obsadzie

PRZYGODA z OGRODNIKIEM, to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora — Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: „Premiera”, „Ostra jazda”, „Old love”, „Randka w ciemno na dwie..

Chińskim Okiem - stand up

Zapraszamy serdecznie na debiutancki występ Filipa Klaka w rodzimym Lesznie. Zobaczcie, co do powiedzenia ma facet, który przez 5 lat przyglądał się życiu w Chinach i teraz konfrontuje je z przeżyciem w Polsce!Wstęp darmowy, ale za to obowiązkowy. Sala Miejskiego Ośrodka Kultury w..

MAR

Dzień Świra - SPEKTAKL

„DZIEŃ ŚWIRA opera/musical” na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie - bilety niebawem w sprzedaży! 15 lat od premiery kinowej filmu Marka Koterskiego tragikomiczna historia Adasia Miauczyńskiego powraca w scenicznej wersji. „Dzień świra” to film kultowy...