06
LIS

Kabaret pod Wyrwigroszem w programie YES - NOWY TERMIN!!!

Artyści z Kabaretu pod Wyrwigroszem od ponad 25 lat skutecznie nas rozśmieszają i sprawiają, że życie staje się bardziej przyjemne, kiedy zastosujemy w nim odpowiednią dawkę inteligentnego dystansu. BEATA RYBARSKA, ANDRZEJ KOZŁOWSKI i ŁUKASZ RYBARSKI to zawodowi aktorzy, zatem w..

10
CZE

Spektakl Komediowy "CUDOWNA TERAPIA"

Data: 10.06.2021 Godzina: 19:00 Miejsce: Sala MOK Leszno, ul. B. Chrobrego 3a Bilety w cenie 90 zł dostępne na: https://bilety-mok-leszno.pl/ (Sprzedaż biletów odbywa się w reżimie sanitarnym (co drugie miejsce)) „Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy,..

03
MAJ

Zabawa on-line na FB "Zdjęcie z Flagą"

"Zdjęcie z Flagą" to zabawa na fanpage'u MOKu, która powstała z myślą o wszystkich patriotach chcących podkreślić wagę zbliżającego się Święta Konstytucji 3 Maja. Zrób zdjęcie, na którym pokażesz miłość do swojej ojczyzny z biało-czerwonym akcentem..

18
KWI

Konkurs Wokalny on-line "Wiosna, ach to Ty!"

Za oknem słonko przypomina nam o myciu okien i innych porządkach wiosennych ;) By nieco uciec od obowiązków, chcemy zaprosić Was do wzięcia udziału w naszej nowej zabawie, tym razem wokalnej. Choć czasy mamy niesprzyjające beztroskiemu życiu, staramy się szukać zajęć..

14
MAR

Koncert zespołu BACIARY - AKTUALNY 14 marca !!!

UWAGA! Koncert w dniu 25 października został odwołany / nowy termin to 14 marca 2021 r. Z uwagi na obostrzenia wydarzenie odbędzie się w dwóch turach tego samego dnia, lecz o różnych godzinach: o 16:30 oraz 19:00. Zakupione bilety zachowują ważność. Prosimy o sprawdzenie..

08
MAR

Koncert on-line zespołu HOLIDAY'S z okazji Dnia Kobiet

Przyszedł czas, by ujawnić szczegóły niespodzianki, którą szykowaliśmy w tajemnicy przed Wami Przedstawiamy Wam znany i uwielbiany zespół HOLIDAY'S, który specjalnie dla Was dziewczyny zagra energetyczny koncert on-line! Jego premierę zaplanowaliśmy dnia 8 marca..

26
LUT

Andrzej Piaseczny Kameralnie - ZMIANA TERMINU!

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT! Kochani, przychodzimy do Was ze wspaniałą wiadomością! Kultura została czasowo odmrożona, dlatego koncert ANDRZEJA PIASECZNEGO w Lesznie został przeniesiony przez organizatora na NOWY TERMIN 26 lutego 2021r. (piątek) Data ta gwarantuje bezpieczne zagranie..

11
LUT

Akcja Walentynkowa POWIEDZ KOCHAM

Za kilkanaście dni jedno z najpiękniejszych świąt w roku – Walentynki. Z tej okazji Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zaprasza do udziału w akcji walentynkowej pod nazwą „Powiedz Kocham”. Wyrazić miłość można w przeróżny sposób, na przykład nagrywając..

17
STY

Świętuj z nami 101 lat niepodległości Leszna

Z okazji 101. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Leszno pragniemy we współpracy z Piekarnią Sztuki zaprosić na PREZENTACJĘ OBRAZÓW ON-LINE pt. 101 lat niepodległego Leszna oczami plastyków" w wykonaniu leszczyńskich plastyków. Przypominamy również o..

11
STY

Ferie Zimowe 2021 z MOKiem on-line

Ferie Zimowe 2021 już od 4 stycznia! Jednak tym razem nie uda się nam z Wami spotkać osobiście... Ale nie martwcie się! MOK przygotował dla Was atrakcje on-line! w dniach 11-15.01 będziecie mogli uczestniczyć w pokazie magii i sztuk cyrkowych, konkursie, lekcjach tańca oraz warsztatach..

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2021 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl