14
MAR

Koncert zespołu BACIARY/Koncert przeniesiony na nowy termin!!!

UWAGA! Koncert w dniu 25 października został odwołany. Nowy termin to 14 marca 2021 r. BACIARY - zespół powstał na Podhalu w 2002 roku, założyli go Andrzej i Janusz Body i natychmiast zyskał sławę, dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania, czasami już zapomnianych,..

26
LUT

Andrzej Piaseczny Kameralnie - ZMIANA TERMINU!

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT! Kochani, przychodzimy do Was ze wspaniałą wiadomością! Kultura została czasowo odmrożona, dlatego koncert ANDRZEJA PIASECZNEGO w Lesznie został przeniesiony przez organizatora na NOWY TERMIN 26 lutego 2021r. (piątek) Data ta gwarantuje bezpieczne zagranie..

11
LUT

Akcja Walentynkowa POWIEDZ KOCHAM

Za kilkanaście dni jedno z najpiękniejszych świąt w roku – Walentynki. Z tej okazji Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zaprasza do udziału w akcji walentynkowej pod nazwą „Powiedz Kocham”. Wyrazić miłość można w przeróżny sposób, na przykład nagrywając..

17
STY

Świętuj z nami 101 lat niepodległości Leszna

Z okazji 101. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Leszno pragniemy we współpracy z Piekarnią Sztuki zaprosić na PREZENTACJĘ OBRAZÓW ON-LINE pt. 101 lat niepodległego Leszna oczami plastyków" w wykonaniu leszczyńskich plastyków. Przypominamy również o..

11
STY

Ferie Zimowe 2021 z MOKiem on-line

Ferie Zimowe 2021 już od 4 stycznia! Jednak tym razem nie uda się nam z Wami spotkać osobiście... Ale nie martwcie się! MOK przygotował dla Was atrakcje on-line! w dniach 11-15.01 będziecie mogli uczestniczyć w pokazie magii i sztuk cyrkowych, konkursie, lekcjach tańca oraz warsztatach..

25
GRU

Śpiewajcie i Grajcie Mu - KONCERT ŚWIĄTECZNY ON-LINE

Czas przed Świętami Bożego Narodzenia obfitował zawsze w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie w przeróżne okolicznościowe wydarzenia: koncerty kolędowe, spektakle jasełkowe, spotkania opłatkowe… Towarzyszył im wyjątkowy klimat. W..

24
GRU

Rodzinne Święta On-line

Wigilia — to dzień, w którym nikt nie może być sam i samotny. Dziś jednak stajemy przez faktem, że wielu z nas spędzi ten czas z dala od swoich najbliższych a jedynym narzędziem by świętować razem będzie internet. Masz obawy, że w te Święta nie uściskasz swoich..

08
GRU

Kolęda pod Choinkę

„KOLĘDA POD CHOINKĘ” Święta tuż, tuż i... jak co roku ten sam dylemat. Jaki prezent podarować, by był on prawdziwą niespodzianką? Nasi Dziadkowie z reguły nie oczekują wiele… Co zrobić, by łezka zakręciła się im w oku a serce zadrżało ze wzruszenia?..

01
GRU

PROJEKT Razem przy Świątecznym Stole

Wigilijny wieczór. Pięknie ubrana choinka a pod nią prezenty, prezenciki i wielkie pudła dla całej rodziny. W tle słychać bożonarodzeniowe pieśni, tradycyjne kolędy i pastorałki. Stół ugina się od świątecznych przysmaków i gdy tylko pojawi się ..

12
PAŹ

XXII Leszczyński Festiwal Muzyczny im. Romana Maciejewskiego

XXII Leszczyński Festiwal Muzyczny im. Romana Maciejewskiego 8.10.2020 r./godz. 18:00 - TURNIEJ TENORÓWZamek SIMP w RydzynieCegiełka w cenie 10,00 zł do nabycia w Kasie MOK i bilety-online Teatr Muzyczny Arte Creatura/Wykonawcy: Jarosław Wewióra – tenor (Polska) Chaoran..

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2021 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl