MAR

Koncert zespołu BACIARY/Koncert przeniesiony na nowy termin!!!

UWAGA! Koncert w dniu 25 października został odwołany. Nowy termin to 14 marca 2021 r. BACIARY - zespół powstał na Podhalu w 2002 roku, założyli go Andrzej i Janusz Body i natychmiast zyskał sławę, dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania, czasami już zapomnianych,..

LUT

Andrzej Piaseczny Kameralnie - ZMIANA TERMINU!

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT! Kochani, przychodzimy do Was ze wspaniałą wiadomością! Kultura została czasowo odmrożona, dlatego koncert ANDRZEJA PIASECZNEGO w Lesznie został przeniesiony przez organizatora na NOWY TERMIN 26 lutego 2021r. (piątek) Data ta gwarantuje bezpieczne zagranie..

LUT

Akcja Walentynkowa POWIEDZ KOCHAM

Za kilkanaście dni jedno z najpiękniejszych świąt w roku – Walentynki. Z tej okazji Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zaprasza do udziału w akcji walentynkowej pod nazwą „Powiedz Kocham”. Wyrazić miłość można w przeróżny sposób, na przykład nagrywając..