KWI

Kabaret SMILE - To się nadaje do kabaretu

W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie..

MAR

Dzień Świra - SPEKTAKL

„DZIEŃ ŚWIRA opera/musical” na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie - bilety niebawem w sprzedaży! 15 lat od premiery kinowej filmu Marka Koterskiego tragikomiczna historia Adasia Miauczyńskiego powraca w scenicznej wersji. „Dzień świra” to film kultowy...

MAR

Koncert Julii Sawickiej z okazji Dnia Kobiet

"Za sen mój chodzę na czereśnie" to kolejne przedsięwzięcie leszczyńskiej wokalistki i animatorki jazzu, Julii Sawickiej. Po płytach ''Breathing Space'' (2011), ''Fields of soul'' (2012) z jazzowymi transkrypcjami utworów Stinga, oraz świątecznym albumie ''Kolędy'' (2014),..

LUT

Ani Mru-Mru - NOWY Program: Cirque de volaille!

To kabaret dla każdego widza. Nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby móc się dobrze bawić - ten kabaret polityką się nie zajmuje. Chłopaki z ANI MRU-MRU podejmują tematy z życia wzięte np. skecz Na porodówce, albo puszczają wodze wyobraźni i..

LUT

Spektakl pt. Witamy we wSPAniałym świecie

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zaprasza widzów powyżej 16 roku życia na spektakl pt. „Witamy we wSPAniałym świecie” w wykonaniu Amatorskiego Teatru „Na Wietrze” działającego przy Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Scenariusz został stworzony na..

LUT

KABARET JURKI "Last Minute"

Kabaret Jurki - "Last Minute"Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie8.02.2019godz. 18:00cena biletu 50,00 zł Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A..

LUT

Waldemar Malicki - Co jest grane?

Waldemar Malicki to jeden z najbardziej wszechstronnych pianistów polskich - solista, kameralista, improwizator. Ukończył z wyróżnieniem w roku 1982 Akademię Muzyczną w Gdańsku, a następnie (w latach 1982-83) doskonalił swe umiejętności w Wiedniu. Koncertuje w Europie,..

Koncert ACID DRINKERS

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) - zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie niemal od 30 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta..

Golec uOrkiestra - Koncert Świąteczno-Noworoczny