30
MAJ

Sławomir Uniatowski The Best Of

„The Best of” czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławomira Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak " Honolulu", czy " 5 rano". Wyjątkowe aranżacje..

17
MAJ

Irena Santor - koncert jubileuszowy

DIAMENTOWY JUBILEUSZ IRENY SANTOR w dniu 17 maja 2020 o godz. 18:00 w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie, w jubileuszowym recitalu, wraz z zespołu muzycznym, wystąpi Irena Santor - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki. Irena Santor, uwielbiana przez kolejne pokolenia..

16
LUT

Spektakl komediowy "Telewizja Kłamie"

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie, ul. B.Chrobrego 3a 16.02.2020 r. godz. 17:00 "Telewizja kłamie" to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu.Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska,Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz,Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor,Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz.Na..

14
LUT

Koncert - Piotr Polk z zespołem - Walentynki 2020

Piotr Polk - aktor filmowy i teatralny, a od niedawna piosenkarz i wokalista… Ma na swoim koncie przeszło 40 ról filmowych i tyle samo teatralnych. Nie zapominając o tych serialowych. Zdobywca wielu aktorskich nagród na międzynarodowych festiwalach w Londynie, Paryżu i Monte..

09
LUT

Koncert Operetkowy "Ze Straussem przez Wiedeń"

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie! Nie może tam Państwa zabraknąć! 9 lutego 2020 roku, godz. 17:00, Sala MOK, ul. B. Chrobrego 3a Ze Straussem przez Wiedeń to..

17
STY

Koncert "Lata 20' Lata 30'. Tak to wszystko się zaczęło."

Szczegóły na plakacie. Brak wejściówek!..

08
GRU

ENEJ - Kolędy pod Wspólnym Niebem

„Kolędy pod Wspólnym Niebem” to niezwykły projekt muzyczny zespołu ENEJ, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez Polaków tradycji kolędowania. Zimą ENEJ daje swoim słuchaczom możliwość uczestniczenia w niesamowicie klimatycznym wydarzeniu...

17
LIS

Pectus - Koncert Akustyczny

Koncert akustyczny zespołu PECTUS jest finałowym akcentem 11 edycji Konkursu Talentów „Rozwiń Skrzydła”, który organizowany jest corocznie przez MOK. Odbędzie się już 17 listopada 2019r., czyli w 3 dniu zmagań, o godzinie 18:00 tuż po Koncercie Laureatów w..

15
LIS

Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2019

Ruszamy z jedenastą edycją Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła". Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie czeka na zdolnych, utalentowanych i pełnych pasji uczestników. Zapraszamy przedstawicieli najróżniejszych dziedzin sztuki scenicznej: wokalistów, muzyków,..

18
PAŹ

Koncert Edyty Geppert

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zaprasza na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką..

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2020 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl