Akcja Walentynkowa POWIEDZ KOCHAM

Data wydarzenia: 2021-02-11

Za kilkanaście dni jedno z najpiękniejszych świąt w roku – Walentynki. Z tej okazji Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zaprasza do udziału w akcji walentynkowej pod nazwą „Powiedz Kocham”. Wyrazić miłość można w przeróżny sposób, na przykład nagrywając klip, przygotowując laurkę, robiąc fotografię czy pisząc wiersz. Każdy pomysł jest dobry, gdy jest szczery i prosto z serca. Wyznania, które postanowicie przesłać do nas, opublikowane zostaną na fanpage'u Miejskiego Ośrodka Kultury https://www.facebook.com/mok.leszno, a najlepsze zostaną nagrodzone. Co można zdobyć biorąc udział w naszej zabawie? Pyszną walentynkową kolację ufundowaną przez leszczyńskie restauracje: Zieloną Antresolę, Hocho Sushi Bar & Restaurant oraz Finezja Pizza Pasta.

Na zgłoszenia czekamy do 11 lutego! Dzień później na naszym kanale FB ogłosimy zwycięzców. Poniżej kilka szczegółów dotyczących zabawy:

• Zadaniem uczestnika jest przedstawienie wyznania/życzeń walentynkowych w wybranej przez siebie formie, np. słownej, muzycznej, plastycznej, tekstowej, fotograficznej.

• Prezentując pracę w formie utworu słownego lub słowno-muzycznego należy przedstawić ją w postaci krótkiego nagrania audio-wideo w formacie MP4 (wykonanego np. smartfonem lub kamerą). 

• Prezentując pracę w formie tekstowej lub w formie pracy plastycznej oraz fotografii należy przedstawić ją jako plik JPG. 

• Nagranie audio-wideo oraz plik JPG zgłaszane do udziału w zabawie „Powiedz Kocham” powinno zawierać (w nazwie pliku i w tytule maila) imię i nazwisko uczestnika (autora pracy) i tytuł zabawy: POWIEDZ KOCHAM. W treści maila prosimy o krótki opis do załączonego materiału.

• Plik zawierający nagranie audio-wideo lub zdjęcie pracy należy przesłać organizatorowi drogą elektroniczną na adres email: netartleszno@gmail.com. W przypadku, gdy plik przekracza wielkość 25 MB, należy go przesłać za pomocą serwisu wetransfer.com

• Biorąc udział w zabawie uczestnik wyraża zgodę na publikację wizerunku, a w przypadku zwycięstwa udostępnienie nam zdjęcia z wygraną kolacją walentynkową.

• Przy ocenie materiałów przez Jury pod uwagę brane będą oryginalność, pomysłowość, kreatywność, ogólny wyraz artystyczny oraz ilość reakcji pod daną prezentacją (lajki, komentarze).

• Organizator zastrzega sobie możliwość weryfikacji nadesłanych prac.

• W zabawie może wziąć udział każdy - niezależnie od wieku, jednak zgłaszającym musi być osoba pełnotenia (powyżej 18 roku życia).

• Zasady zabawy mogą ulec zmianie.


Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2021 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl