Andrzej Piaseczny Kameralnie - ZMIANA TERMINU!

Data wydarzenia: 2021-02-26

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!
Kochani, przychodzimy do Was ze wspaniałą wiadomością!
Kultura została czasowo odmrożona, dlatego koncert ANDRZEJA PIASECZNEGO w Lesznie został przeniesiony przez organizatora na NOWY TERMIN 26 lutego 2021r. (piątek) ????????
Data ta gwarantuje bezpieczne zagranie koncertu i jakże wytęsknione i wyczekane spotkanie z Wami na żywo!
Dla tych, którzy nie posiadają biletów, a chcieliby je zakupić - spieszymy z informacją, że są one jeszcze dostępne w serwisie www.biletyna.pl oraz od najbliższej środy 17.02.br. na www.bilety-mok-leszno.pl
Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują swoją ważność. Osoby, które posiadają już bilet ze strony: www.biletyna.pl zostaną przez nią poinformowani o szczegółach zmian.
Bilety zakupione w Miejskim Ośrodku Kultury on-line oraz w kasie upoważniają do wejścia na koncert o godz. 20:15.
Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia wkrótce! ❤

ANDRZEJ PIASECZNY
Przed Państwem projekt, ze wszech miar szczególny. Po raz pierwszy, będzie możliwość posłuchania utworów Artysty, w specjalnych, kameralnych warunkach, w wyjątkowych aranżacjach.
Będą to szczególne koncerty zapewniające bliską, niemal intymną atmosferę koncertową. W takiej oprawie, największe przeboje Andrzeja, a także wyselekcjonowane przez niego, jego ulubione utwory, będą brzmiały wyjątkowo. Serdecznie zapraszamy na to specjalne, muzyczne wydarzenie!