Koncert ODML pt. Najwięcej Witaminy Mają Polskie Dziewczyny

Data wydarzenia: 2019-03-10

MOK, Miasto Leszno oraz Orkiestra Dęta Miasta Leszna, która w tym roku świętuje swoje 25-lecie zaprasza serdecznie na koncert z okazji Dnia Kobiet pt. "Najwięcej Witaminy Mają Polskie Dziewczyny". Wydarzenie odbędzie się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie 10 marca 2019r. o godzinie 17:00. Koncert dedykowany jest, jak sama nazwa wskazuje - wszystkim Paniom oraz Panom, dla których kobiety pełnią w życiu ważną rolę. Popularne polskie i zagraniczne utwory zostaną wykonane przez muzyków ODML pod batutą Zbigniewa Śliwy oraz solistów: Angelinę Szeląg, Jędrzeja Kaczmarka i Arkadiusza Kaczmarka. Gwarantujemy dużą dawkę muzycznych uniesień i wspaniałą zabawę! Wstęp wolny - nie może Was zabraknąć!