Konkurs Talentów „Rozwiń Skrzydła” 2016

Data wydarzenia: 2016-11-17

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie już po raz ósmy zaprasza  do udziału w Konkursie Talentów  „Rozwiń Skrzydła”.  W tym  roku  wydarzenie to wpisało się w Jubileusz 35-Lecia naszej Instytucji, dlatego w ramach konkursu będzie można uczestniczyć nie w jednym, a w dwóch koncertach z udziałem "Gwiazd".

Jak co roku utalentowane  osoby z  Leszna i okolic będą miały możliwość zaprezentować swoje  niezwykłe umiejętności estradowe. Zgłaszać mogą się wszyscy chętni, którzy posiadają talent wokalny, taneczny, aktorski, akrobatyczny itp.      Przez dwa dni uczestnicy konkursu rywalizować będą na scenie MOK-u, poddani ocenie profesjonalnego jury. Do finału zostanie wyłoniona dwudziestka najlepszych, z których jury wybierze ścisłą czołówkę laureatów.Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do konkursu finałowego otrzymają dyplomy oraz jednoosobowe zaproszenia na koncert Kamila Bednarka (18 listopada 2016r., godz.19:00, sala widowiskowa MOK). Laureaci konkursu natomiast, oprócz nagród ww., otrzymają jeszcze statuetki "Rozwiń skrzydła", upominki rzeczowe, i uzyskają możliwość występu podczas Dni Leszna`2017, przed koncertem gwiazdy, na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie.

PROGRAM KONKURSU:

17 listopada (czwartek), sala widowiskowa MOK — eliminacje:

godz. 12:00 —15:00 — rejestracja uczestników konkursu,

godz. 16:00 — przesłuchania konkursowe (wyłonionych zostanie do 20 uczestników                do konkursu finałowego);

19 listopada (sobota), sala widowiskowa MOK —  konkurs finałowy:

godz. 16:00 (wyłonieni zostaną laureaci konkursu, którym podczas koncertu z okazji Jubileuszu 35 — Lecia MOK, przyznane zostaną nagrody od I do III Miejsca i wyróżnienia);

20 listopada/niedziela, aula  PWSZ,  ul.  Mickiewicza  5,

godz. 16:00, —  ogłoszenie wyników  i  koncert laureatów w czasie koncertu z okazji Jubileuszu 35 — Lecia MOK.

Szczegóły w regulaminie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.