Konkurs Wokalny on-line "Wiosna, ach to Ty!"

Data wydarzenia: 2021-04-18

Za oknem słonko przypomina nam o myciu okien i innych porządkach wiosennych ;) By nieco uciec od obowiązków, chcemy zaprosić Was do wzięcia udziału w naszej nowej zabawie, tym razem wokalnej. Choć czasy mamy niesprzyjające beztroskiemu życiu, staramy się szukać zajęć wpływających na poprawę nastroju. Jest wiosna, niech więc będzie jak co roku - radosna!

„Wiosna, ach to Ty” to akcja, w której mogą wziąć udział dzieci przedszkolne i szkolne (do klas 6 włącznie). Co należy zrobić?

Nagrajcie wesoły klip muzyczny, niekoniecznie o tematyce wiosennej, ale z pozytywnym przesłaniem. W nagraniu uczestniczyć może rodzina (mieszkająca pod tym samym adresem). Chętnie posłuchamy solistów, ale też duetów, czy całego zespołu złożonego z rodzeństwa, rodziców, cioć i dziadków ;)

Wystąpić możecie w oryginalnym przebraniu, nietypowym miejscu, pięknej scenerii. Nagranie należy wysłać do 18 kwietnia br. na adres e-mail: netartleszno@gmail.com. Wszystkie nadesłane zgłoszenia, a także wyniki zabawy zamieścimy na naszym FB. Na kreatywnych zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

 

Poniżej kilka szczegółów dotyczących zabawy:

• Zadaniem uczestnika jest nagranie radosnego klipu z dowolnie wybranym przez siebie podkładem muzycznym lub a’capella.

• Prezentując klip należy przedstawić go w postaci krótkiego nagrania audio-wideo w formacie MP4 (wykonanego np. smartfonem lub kamerą). 

• Nagranie audio-wideo zgłaszane do udziału w zabawie „Wiosna, ach to Ty” powinno zawierać (w nazwie pliku i w tytule maila) imię i nazwisko uczestnika (głównego wykonawcy utworu) i tytuł zabawy: WIOSNA, ACH TO TY. W treści maila do załączonego materiału prosimy o podanie wieku uczestnika i kilku słów o nim oraz ewentualny krótki opis reszty wykonawców.

• Gotowy klip należy przesłać organizatorowi drogą elektroniczną na adres e - mail:  netartleszno@gmail.com. W przypadku, gdy plik przekracza wielkość 25 MB, należy go przesłać za pomocą serwisu wetransfer.com

• Biorąc udział w zabawie uczestnik wyraża zgodę na publikację wizerunku i danych osobowych (RODO), a w przypadku zwycięstwa udostępnienie nam swojego zdjęcia z otrzymaną nagrodą.

• Przy ocenie materiałów przez Jury pod uwagę brane będą oryginalność, pomysłowość, kreatywność, ogólny wyraz artystyczny oraz ilość reakcji pod daną prezentacją na FB (lajki, komentarze).

• Organizator zastrzega sobie możliwość weryfikacji nadesłanych klipów.

• W nagraniu mogą uczestniczyć członkowie rodziny, jednak osobą zgłaszaną i głównym „bohaterem” nagrania powinien być przedszkolak lub uczeń klasy 1-6. Zgłaszającym musi być osoba pełnoletnia (powyżej 18 roku życia).

• Zasady zabawy mogą ulec zmianie.


Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2021 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl