Śpiewajcie i Grajcie Mu - KONCERT ŚWIĄTECZNY ON-LINE

Data wydarzenia: 2020-12-25

Czas      przed     Świętami     Bożego     Narodzenia       obfitował    zawsze   w    Miejskim     Ośrodku     Kultury     w    Lesznie  w przeróżne okolicznościowe wydarzenia: koncerty kolędowe, spektakle jasełkowe, spotkania opłatkowe… Towarzyszył im wyjątkowy klimat. W świetle połyskujących lampek choinkowych i unoszącego się zapachu świerku, licznie przybyła publiczność celebrowała z nami świąteczny nastrój … Dziś niestety nie możemy spotkać się w naszej sali, ale zapraszamy wszystkich spragnionych wydarzeń kulturalnych na wyjątkową imprezę on-line — koncert świąteczny pt. ŚPIEWAJCIE i GRAJCIE MU.
Wezmą w nim udział leszczyńscy artyści oraz finaliści Konkursu Talentów „Rozwiń Skrzydła” i „Wakacyjnej drogi do  gwiazd”  w towarzystwie członków rodziny, przyjaciół i swoich pupili. W koncercie wystąpią: Karol Dziuba, Bartosz Fogt z Damianem Welką, Agnieszka Gerszendorf, Wiktoria Muszyńska, Marta Nawrot, Lena Markowska oraz dzieci z sekcji wokalnej MOK, Irek Pecolt, Mateusz Sobierajski i Szymon Wawrocki, Wiktoria i Dominika Szkudlarskie, Norbert Wronka, Karolina Zygner oraz Zespół „Wakacyjni”. Na zaproszenie MOKu odpowiedziały także Emilia Nowak, zdobywczyni drugiego miejsca w programie „Mam Talent” oraz Lena Marzec, uczestniczka „The Voice Kids”, finalistka „Szansy na sukces”. Na naszej scenie zaśpiewa razem z mamą Anną.
Całość zostanie nagrana w MOKu, w świątecznej, bajkowej scenerii. Będzie pięknie, rodzinnie, nastrojowo, ale też energetycznie.

Emisja/premiera: 25 grudnia 2020r. o godz. 18 .00 na kanałach Facebook i You Tube: FB MOK Leszno i YT MOK Leszno

Patronat: Prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak i Radio „elka”.