Rodzinne Święta On-line

Data wydarzenia: 2020-12-24

Wigilia — to dzień,  w  którym  nikt  nie  może  być  sam i samotny. Dziś jednak stajemy przez faktem, że wielu z nas spędzi ten czas z dala od swoich najbliższych a jedynym narzędziem by świętować razem będzie internet.
Masz obawy, że w te Święta nie uściskasz swoich najbliższych? Spotkaj się z nimi przez wideoczat. Podpowiemy Ci, jak to zrobić za pomocą darmowych komunikatorów!
Pomóżmy też starszym sąsiadom, znajomym, krewnym, samotnym, mieszkającym z dala od swoich rodzin, by podczas wieczerzy wigilijnej mogli być on-line ze swoimi bliskimi.Posiadasz starego smartfona lub laptopa, którego już nie używasz? Podaruj lub pożycz go komuś, kto nie ma takiego sprzętu. Załóż mu konto na jednym z dostępnych, darmowych komunikatorów i naucz, jak z niego korzystać. Niech to wszystko służy mu w tym trudnym czasie do kontaktów z rodziną i przyjaciółmi. Włącz się w naszą akcję a my w razie potrzeby podzielimy się naszą wiedzą.
Zapraszamy do kontaktu z nami wszystkich, którzy takiego wsparcia potrzebują lub chcą pomóc innym. Służymy pomocą. Zadzwoń lub napisz - poradzimy Ci, z jakich komunikatorów warto skorzystać, jak założyć konto i jak stworzyć grupowy czat, by każdy z członków rodziny mógł uczestniczyć w wideo rozmowie.Podaj nam swojego maila - prześlemy Ci linki z serwisu You Tube, które w prosty sposób wyjaśnią działanie komunikatorów.
Kontakt z nami: tel. 695 888 353, e-mail: netartleszno@gmail.com.
Patronat: Prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak i Radio „elka”.