Sławomir Uniatowski/The Best Of - Koncert podzielony na II tury

Data wydarzenia: 2020-09-18

‼️‼️Szanowni widzowie ‼️‼️

Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną oraz koniecznością zmniejszenia liczby osób na widowni do 50% pojemności nominalnej, Organizator koncertu Sławka Uniatowskiego w Lesznie, zaplanowanego na 18 września 2020, zdecydował o jego podziale na dwa wydarzenia, które odbędą się w niezmienionej dacie (18 września 2020) o godz. 17:30 i 20:00.
W związku z koniecznością reorganizacji widowni konieczna jest wymiana biletów na nowe.
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Widzów, którzy kupili bilety w kasie MOK zapraszamy do udziału w koncercie o późniejszej godzinie (20:00), bez konieczności wymiany biletów. Jednakże dla tych osób nadal istnieje możliwość wzięcia udziału w koncercie o godzinie 17:30, jeśli wyrażą takie życzenie. W takim przypadku należy skontaktować się bezpośrednio z Organizatorem pod adresem mailowym: ???? piotr@scenakonesera.pl lub o kontakt telefoniczny z organizatorem pod numerem telefonu ☎️578 547 667.
Widzowie, którzy zakupili bilety za pomocą portali biletowych, takich jak eBilet, Kupbilecik, Biletyna, otrzymają indywidualne informacje dotyczące wymiany biletów w formie wiadomości e-mail. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z danym portalem biletowym.