Spektakl pt. Witamy we wSPAniałym świecie

Data wydarzenia: 2019-02-23

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zaprasza widzów powyżej 16 roku życia na spektakl pt. „Witamy we wSPAniałym świecie” w wykonaniu Amatorskiego Teatru „Na Wietrze” działającego przy Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie.
Scenariusz został stworzony na podstawie tekstów anonimowych hejterów. Sztuka w reżyserii Grzegorza Dolacińskiego ukazuje wartości i wady człowieka. Podzielona jest na dwie części: w pierwszej z nich aktorzy w ogóle nie używają słów, a w drugiej to właśnie one są główną treścią. Pochodzą od anonimowych ludzi, którzy nie chcą się przyznać, że je pisali.
Spektakl miał już swoją premierę we Wschowie, a 23 lutego 2019r. pojawi się na deskach MOKu mieszczącego się na ul. B. Chrobrego 3a w Lesznie. Początek sztuki zaplanowano na godzinę 18:00. Wstęp jest bezpłatny.