TERMIN PRZEŁOŻONY NA 2021r. - Kabaret pod Wyrwigroszem

Data wydarzenia: 2020-10-24

POD WYRWIGROSZ nowy program „Wieże dwie i jaja na boczku”

Artyści z kabaretu pod Wyrwigroszem tym razem nie wystąpią sami. Ich najnowszy program pt „Wieże dwie i jaja na Boczku,, uświetnia gość specjalny Darek Gnatowski serialowy Boczek z serialu Kiepscy. Zresztą Wszyscy członkowie zespołu pod Wyrwigroszem to aktorzy, więc w programie można będzie oglądać sceny rodem jak z teatru komediowego. Gospodarzem programu i prowadzącym jest pandemiczny zdobywca internetu  czyli Łukasz Rybarski YES:) W związku z tym program jest mieszanką gatunków. Bo oprócz skeczy  będzie również Stand Up , oraz  brawurowe parodie największych przebojów muzycznych.

Występują:  Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, gość specjalny Darek Gnatowski i prowadzący całość Łukasz Rybarski YES:)

Bilety na: https://bilety-mok-leszno.pl/