UWAGA! ODWOŁANE! - Spektakl Komediowy "CUDOWNA TERAPIA"

Data wydarzenia: 2021-06-10

Z przykrością informujemy, że Organizator spektaklu pt. "Cudowna Terapia" - Stacja Art Impresariat Artystyczny - podjął decyzję o odwołaniu wydarzenia w dniu 10 czerwca 2021 roku o godz. 19:00.
O nowym terminie poinformujemy Państwa po uzgodnieniu z Organizatorem.
Prosimy o zwrot biletów drogą mailową: bilety@mok.leszno.pl w celu zwrotu pieniędzy na konto lub zapraszamy z wydrukowanym biletem do Kasy MOK, ul. B. Chrobrego 4, od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 18:00.

 

Data: 10.06.2021

Godzina: 19:00

Miejsce: Sala MOK Leszno, ul. B. Chrobrego 3a

Bilety w cenie 90 zł dostępne na: https://bilety-mok-leszno.pl/ (Sprzedaż biletów odbywa się w reżimie sanitarnym (co drugie miejsce))

„Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, który są, byli lub planują być w związku”

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach.Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację.
Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?
Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Obsada (wymiennie *):
W roli Joanny Dorek: Dominika Ostałowska/ Edyta Jungowska*/ Olga Bończyk *
W roli Walentego Dorka : Dariusz Kordek/ Marcin Kwaśny*
W roli Terapeuty: Andrzej Młynarczyk/ Artur Pontek*/ Dariusz Taraszkiewicz*

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
Scenografia i kostiumy: Dorota Kalitowicz
Choreografia: Krzysztof Hulboj i Janja Leser
Muzyka: Krzysztof Matysiak

Organizator: Stacja ART Impresariat Artystyczny


Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2021 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl