X Jubileuszowy Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła" 2018

Data wydarzenia: 2018-10-18

                                  Miejski Ośrodek Kultury już po raz 10 wspólnie z Miastem Lesznem  i Radiem „elka” organizuje Konkurs Talentów "ROZWIŃ SKRZYDŁA".Patronat nad nim objął Prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak. Jak co roku utalentowane osoby z Leszna i okolic zaprezentują swoje niezwykłe umiejętności i poddadzą się ocenie profesjonalnego jury, które oceni zmagania przedstawicieli najróżniejszych dziedzin sztuki scenicznej. Obok wokalistów, muzyków i tancerzy wystąpią m.in. akrobaci, przedstawiciele sztuki cyrkowej i pantomimicznej, parodyści, sportowcy itp.     

        Informacje organizacyjne:

        Tegoroczna impreza odbędzie się w całości w budynku MOK i potrwa od 18 do 20 października, a uświetni ją koncert Patrycji Markowskiej 20 października (sobota)

         Eliminacje wstępne odbędą się 18 października (czwartek) w dwóch kategoriach: - podczas pierwszej, pokazowej, jury obejrzy prezentacje taneczne, akrobatyczno-cyrkowe, parodystyczne, pantomimiczne, sportowe i wszystkie inne bezpośrednio nie związane z muzyką, a podczas drugiej prezentacje wokalno-instrumentalne. W przypadku dużej ilości zgłoszeń, eliminacje wstępne odbywać się będą przez dwa dni - 18 i 19 października.

         Zwycięzcy eliminacji tj. ok. 20 osób z obydwu kategorii, wezmą udział w Koncercie Finałowym 19 października (piątek) z udziałem publiczności, w którym Jury wyłoni laureatów - po trzy prezentacje z kategorii wokalno-instrumentalnej i pokazowej, w sumie 6 prezentacji.

         Ogłoszenie wyników końcowych Konkursu z przyznaniem miejsc oraz Koncert Laureatów odbędzie się także 20 października (sobota), o godz. 20.00, przed występem Gwiazdy tegorocznych zmagań Patrycji Markowskiej.

 


Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie - strona główna

Miejski Ośrodek Kultury
64-100 Leszno
ul. Bolesława Chrobrego 3a
tel. / fax 65 529 99 85
tel. kom. 667-927-167

Sekretariat: sekretariat@mok.leszno.plCopyright (C) 2019 Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
Projekt i realizacja: SIGNUS.pl