Jubilaci w MOK-u (GALERIA)

Niezwykłe jubileusze małżeńskie w Miejskim Ośrodku Kultury. Prezydent Łukasz Borowiak zaprosił 10 par obchodzących 50 i więcej lat wspólnego życia małżeńskiego. Spotkanie odbyło się 19 października.

Z uwagi na obowiązujące zasady sanitarne jubilaci zasiedli wraz z najbliższymi przy oddzielnych stolikach. Prezydent Łukasz Borowiak złożył kolejno wszystkim parom życzenia, przypiął medale i wręczył kwiaty i upominki.

Za 50 lat trwania w związku małżeńskim pogratulował: Joannie i Leszkowi Fogtom, Aurelii i Bogusławowi Kaczyńskim, Ewie i Janowi Nowakom, Elżbiecie i Eugeniuszowi Sikorskim, Magdalenie i Zbigniewowi Skrzypczakom, Teresie i Marianowi Iwanickim, Zofii i Józefowi Deutsch, Eugenii i Tadeuszowi Brzęczak, Dorocie i Aleksandrowi Dylakom oraz Irenie i Bogdanowi Markowiakom, którzy w tym roku świętują 60 lat wspólnego życia.

Spotkanie odbyło przy niezwykle uroczystej oprawie. Na scenie wystąpili Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku, działający przy Miejskim Ośrodku Kultury zespół wokalny Arabeska oraz leszczyńskie mażoretki.   Po części artystycznej Prezydent opowiedział o najważniejszych wydarzeniach i inwestycjach realizowanych w Lesznie oraz odpowiadał na liczne pytania jubilatów.

Artykuł za www.leszno.pl