Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w MOKu
18 stycznia 2022

Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w MOKu

Wczoraj świętowaliśmy 102. rocznicę powrotu Leszna do Macierzy. Po myszy świętej w intencji Ojczyzny i złożeniu wiązanek kwiatów w miejscach pamięci, odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej Leszna – główny punkt obchodów. Nie zabrakło również akcentów sportowych i kulturalnych.

Ferie
16 stycznia 2022

Ferie "Na mieście"

Miejski Ośrodek Kultury i Teatr Miejski w Lesznie zapraszają dzieci na Rynek w Lesznie, w dniach 20 i 27 stycznia br. (czwartki). Organizatorzy przewidzieli dla odpoczywających od trudów szkolnych dzieci moc atrakcji.

Wesołych Świąt!
23 grudnia 2021

Wesołych Świąt!

życzy ekipa Miejskiego Ośrodka Kultury

Wiktoria Muszyńska wygrała
11 grudnia 2021

Wiktoria Muszyńska wygrała "Rozwiń Skrzydła"

W sobotę od godziny 11:00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury prezentowali się uczestnicy finałowego etapu Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła". Tegoroczną XIII edycję wygrała wielokrotna uczestniczka naszego konkursu Wiktoria Muszyńska.

Koncert w rocznicę bitwy pod Chocimiem przełożony!
09 listopada 2021

Koncert w rocznicę bitwy pod Chocimiem przełożony!

Uwaga!!! W związku z chorobą artysty, który miał wystąpić 10 listopada 2021 r. na koncercie w 400-lecie bitwy pod Chocimiem, wydarzenie zostało przełożone.

Kabaret pod Wyrwigroszem w Lesznie (GALERIA)
06 listopada 2021

Kabaret pod Wyrwigroszem w Lesznie (GALERIA)

Artyści z Kabaretu pod Wyrwigroszem od ponad 25 lat bawią i rozśmieszają publiczność sprawiając, że na życie spojrzeć możemy z większym dystansem i radością. Tym razem doświadczyła tego leszczyńska widownia.

9 tka rozgrzała leszczyński MOK (GALERIA)
05 listopada 2021

9 tka rozgrzała leszczyński MOK (GALERIA)

W piątkowy chłodny i wilgotny wieczór było miejsce w Lesznie rozgrzane do czerwoności. To sala Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie na scenie pojawili się muzycy nowej leszczyńskiej formacji 9.

Szachy królowały w MOKu (GALERIA)
28 października 2021

Szachy królowały w MOKu (GALERIA)

W arenę zmagań młodych szachistów zmieniła się dzisiaj sala Miejskiego Ośrodka Kultury. Wszystko za sprawą turnieju szachowego w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Lesznie.