Strachy zagrały charytatywnie (GALERIA)
24 września 2021

Strachy zagrały charytatywnie (GALERIA)

Przy niemal w 100% wypełnionej sali, po rocznej przerwie spowodowanej pandemia Starchy na Lachy ponownie zawitały na scenie  Miejskiego Ośrodka Kultury.

Komplet publiczności na Koncercie Piosenki Lwowskiej (GALERIA)
20 września 2021

Komplet publiczności na Koncercie Piosenki Lwowskiej (GALERIA)

W miniony piątek na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się Koncert Piosenki Lwowskiej i Arii Operetkowych.

Ludzie i Czasy - promocja III tomu (Galeria)
17 września 2021

Ludzie i Czasy - promocja III tomu (Galeria)

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć i pomóc w organizacji  promocji trzeciego tomu publikacji „Ludzie i czasy – Leszno we wspomnieniach mieszkańców”, wydanej staraniami Leszczyńskiego Towarzystwa Kulturalnego, a finansowanymi środkami UML.

MOK na Pikniku Aktywne Obywatelskie Leszno
13 września 2021

MOK na Pikniku Aktywne Obywatelskie Leszno

W minioną sobotę, 11 września, mieszkańcy Leszna i okolic mieli okazję bawić się podczas Wielkiego Pikniku Aktywności i Pasji zorganizowanego przez Biuro Pełnomocnika ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi. Festyn, który odbył się na Alei Gwiazd Żużla zgromadził ponad 150 Organizacji Pozarządowych, Leszczyńskich Instytucji i Firm Zaangażowanych Społecznie.

Pożegnanie Lata (GALERIA)
07 września 2021

Pożegnanie Lata (GALERIA)

Rozwijaj pasje z MOKiem
30 sierpnia 2021

Rozwijaj pasje z MOKiem

Ruszamy z naborem do sekcji, zespołów oraz grup artystycznych.

Mateusz Socha rozbawił publiczność (Galeria)
27 sierpnia 2021

Mateusz Socha rozbawił publiczność (Galeria)

Sala pękająca w szwach, cięty dowcip i salwy śmiechu. Tak wyglądał czwartkowy wieczór w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie. Mateusz Socha "nie brał jeńców".

Utwory Sinatry rozbrzmiały w Parku Heermanna (GALERIA)
23 sierpnia 2021

Utwory Sinatry rozbrzmiały w Parku Heermanna (GALERIA)

W czwartkowe popołudnie Park Heermanna zmienił się w wyjątkową muzyczną scenę. Dla leszczyńskiej publiczności wystąpili Aleksandra Zabłocka z zespołem oraz Jacek Borkowski w repertuarze Franka Sinatry.

17 sierpnia 2021