Nowe sekcje w Miejskim Ośrodku Kultury!
21 września 2022

Nowe sekcje w Miejskim Ośrodku Kultury!

Już niebawem w Miejskim Ośrodku Kultury będzie można uczęszczać na zajęcia w zupełnie nowych sekcjach! Od października będzie można podszlifować swoje umiejętności lub zacząć zupełnie od podstaw grę na dwóch instrumentach.

To już 10. jubileuszowa edycja Leszczyńskiego Dnia Przedszkolaka!
14 września 2022

To już 10. jubileuszowa edycja Leszczyńskiego Dnia Przedszkolaka!

„Od małego leszczyniaka do wielkiego Polaka” – takie hasło w tym roku będzie towarzyszyć X Leszczyńskiemu Dniu Przedszkolaka, który jak zawsze został objęty patronatem Prezydenta Miasta Leszna Łukasza Borowiaka.

Kwiecista wystawa w Piekarni Sztuki
12 września 2022

Kwiecista wystawa w Piekarni Sztuki

Na wyjątkową wystawę zaprasza Sekcja Leszczyńskich Plastyków oraz Miejski Ośrodek Kultury!

Sekcja plastyczna dla dzieci i młodzieży z nowym naborem
12 września 2022

Sekcja plastyczna dla dzieci i młodzieży z nowym naborem

Rusza nowy nabór do sekcji plastycznej dla dzieci i młodzieży

Szukamy instruktorów!
28 lipca 2022

Szukamy instruktorów!

Miejski Ośrodek Kultury ogłasza nabór na instruktorów. Szukamy osób, które chciałyby poprowadzić sekcję wokalną oraz plastyczną dla dzieci i młodzieży.

Ruszają nabory do sekcji MOK
17 sierpnia 2022

Ruszają nabory do sekcji MOK

Coraz bliżej rozpoczęcia roku szkolnego 2022/23! A to znak, że jak zawsze w okolicach końcówki wakacji ogłaszamy nabór do sekcji MOK.

Ważne informacje dla rodziców ws. półkolonii
23 czerwca 2022

Ważne informacje dla rodziców ws. półkolonii

Odkrywamy plan zajęć półkolonii "LATO Z MOKiem 2022"! W artykule również ważne informacje organizacyjne...

Półkolonie
08 czerwca 2022

Półkolonie "Lato z MOKiem 2022"

LIMIT MIEJSC NA PÓŁKOLONIE ZOSTAŁ WYCZERPANY

W miniony weekend wszystko zagrało!
31 maja 2022

W miniony weekend wszystko zagrało!

Prognoza pogody na weekend 27-29 maja straszyła nas od początku tygodnia. I to był właściwie jedyny czynnik, który przyprawiał nas o gęsią skórkę, ponieważ organizacyjnie wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Możemy z dumą wykrzyczeć: WSZYSTKO ZAGRAŁO!