III Konkurs Dudziarzy im. Edwarda Ignysia
27 października 2021

III Konkurs Dudziarzy im. Edwarda Ignysia

Już po raz trzeci Miejski Ośrodek Kultury oraz Fundacja Dudziarz.eu zapraszają dudziarzy z całej Polski do udziału w Konkursie im. Edwarda Ignysia. Na zgłoszenia oraz nagrania czekamy do 15 listopada.

Konkurs Talentów
22 października 2021

Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła". Rusza XIII edycja! (DOKUMENTY DO POBRANIA)

Już po raz 13-ty zapraszamy do udziału w Konkursie Talentów "Rozwiń Skrzydła".

Jubilaci w MOK-u (GALERIA)
21 października 2021

Jubilaci w MOK-u (GALERIA)

Niezwykłe jubileusze małżeńskie w Miejskim Ośrodku Kultury. Prezydent Łukasz Borowiak zaprosił 10 par obchodzących 50 i więcej lat wspólnego życia małżeńskiego. Spotkanie odbyło się 19 października.

18 października 2021

"Festiwal Maciejewskiego" w Miejskim Ośrodku Kultury (GALERIA)

W minionym tygodiu w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyły się dwa koncerty w ramach XXIII Leszczyńskiego Festiwalu Muzycznego im. Romana Maciejewskiego.

Olka Szczęśniak w MOKu (GALERIA)
17 października 2021

Olka Szczęśniak w MOKu (GALERIA)

Po raz kolejny sala leszczyńskiego Miejskiego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi, a zza drzwi co rusz dobiegały salwy śmiechu. Wszystko za sprawą dwóch stand-uperek, które w piątkowy wieczór nie miały tematów tabu.

Paweł Domagała oczarował leszczyńską publiczność (GALERIA cz. II )
11 października 2021

Paweł Domagała oczarował leszczyńską publiczność (GALERIA cz. II )

Przy największych przebojach Pawła Domagały bawiła się w komplecie publiczność zgromadzona w piątkowy wieczór w sali Miejskiego Ośrodka Kultury. Jak było? "Weź nie pytaj..." można by powiedzieć - żałuj, "...że nie byłeś!"

Seniorzy świętowali jubileusz (GALERIA)
11 października 2021

Seniorzy świętowali jubileusz (GALERIA)

Muzycznie świętowało jubileusz 5- lecia działalności Stowarzyszenie Katolickie Seniorów im. Świętego Jana Pawła II. Z tej okazji w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie odbył się wyjątkowy koncert. Na scenie wystąpił Jacek Silski.

Paweł Domagała oczarował leszczyńską publiczność (GALERIA)
08 października 2021

Paweł Domagała oczarował leszczyńską publiczność (GALERIA)

07 października 2021

"Mam Alternatywę" - przejmujący spektakl na deskach MOK (GALERIA)

Wczoraj uczniowie leszczyńskich szkół mieli okazję zobaczyć wyjątkowy spektakl. "Mam Alternatywę" w wykonaniu grupy parateatralnej Młodzieżowego Centrum Profilaktyki "Alternatywa" wywarło ogromne wrażenie na odbiorcach.

Wernisaż
25 września 2021

Wernisaż "Obrazy z Historią w tle" w Piekarni Sztuki

W piątek 24 września w Piekarni Sztuki, odbył się wernisaż zainspirowany opowieścią leszczynianki, Pani Zofii Starzyńskiej, która niedawno świętowała 100-ne urodziny.