Domyślna kategoria aktualności

Festiwal im. Romana Maciejewskiego po raz 25!
27 września 2023

Festiwal im. Romana Maciejewskiego po raz 25!

Wraz z Leszczyńskim Towarzystwem Muzycznym im. Romana Maciejewskiego serdecznie zapraszamy na Jubileuszowy festiwal, który przygotowaliśmy zarówno dla melomanów muzyki klasycznej, jak i dla miłośników muzyki popularnej.

Akcja Kolęda pod Choinkę
24 listopada 2023

Akcja Kolęda pod Choinkę

Święta tuż, tuż. I jak co roku – ten sam dylemat: jaki podarować prezent, by był on prawdziwą niespodzianką? Dorośli z reguły nie potrzebują niczego… Co zrobić, by zakręciła im się łezka w oku i zadrżało serce ze wzruszenia?

Simply Flow zawładnął MOKowską sceną!
24 września 2023

Simply Flow zawładnął MOKowską sceną!

W piątkowy wieczór salą MOK wstrząsnęły mocne rockowe brzmienia. Wszystko za sprawą Simply Flow – leszczyńskiego zespołu rockowego, który jedno z ważniejszych wydarzeń w swojej karierze postanowił świętować właśnie u nas.

Kolejny wernisaż w
22 września 2023

Kolejny wernisaż w "Piekarni Sztuki"

Piekarnia Sztuki - Leszno zaprasza na wernisaż wystawy pt. "Uczeń i mistrz" z obrazami autorstwa Barbary Nowickiej.

19 września 2023

"Recepta na szczęście" na początek.

Prawie dwie godziny przezabawnych miłosnych perypetii, gagów, pomyłek sytuacyjnych, przejęzyczeń i nierzadko pikantnych podtekstów. „Recepta na szczęście” wciągnęła leszczyńską publiczność bez reszty. A to dopiero pierwszy z zaplanowanych przez nas spektakli komediowych w tym sezonie.

Pierwszy koncert nowego sezonu w MOK!
16 września 2023

Pierwszy koncert nowego sezonu w MOK!

Dziś w MOKu sala widowiskowa pękała w szwach, a zgromadzona licznie publiczność miała okazję uczestniczyć w koncercie zorganizowanym przez Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich, Oddział w Lesznie.

Trwa nabór zgłoszeń do przeglądu wokalnego!
06 września 2023

Trwa nabór zgłoszeń do przeglądu wokalnego!

I Leszczyński Przegląd Piosenki Legionowej i Powstańczej – czekamy na Wasze zgłoszenia!

Trwa nabór do sekcji działających przy MOK
25 sierpnia 2023

Trwa nabór do sekcji działających przy MOK

Ruszamy z naborem do sekcji, zespołów oraz grup artystycznych.

W poniedziałek, 14 sierpnia Administracja MOK będzie nieczynna. Zapraszamy do kasy.
13 sierpnia 2023

W poniedziałek 14 sierpnia kasa biletowa MOK będzie czynna od 9:30 do 15:30. Serdecznie zapraszamy.

06 lipca 2023

"Widok z podróży Kolejami Wielkopolskimi" - KONKURS

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie Koleii Wielkopolskich "Widoki z podróży Kolejami Wielkopolskimi".

Informacja o dofinansowaniu z Programu Dotacyjnego
26 czerwca 2023

Informacja o dofinansowaniu z Programu Dotacyjnego "Niepodległa" - I Leszczyński Przegląd Piosenki Legionowej i Powstańczej

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie informuje o otrzymaniu dofinansowania ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa” na realizację zadania pn. I LESZCZYŃSKI PRZEGLĄD PIOSENKI LEGIONOWEJ i POWSTAŃCZEJ.

WAKACJE Z MOKiem 2023
16 czerwca 2023

WAKACJE Z MOKiem 2023

Wystawa Benedykta Żyto
07 czerwca 2023

Wystawa Benedykta Żyto

Zapraszamy na wernisaż wystawy Benedykta Żyto pt. „Kontynuacja. Malarstwo i grafika”. Zaplanowano go 15 czerwca 2023 o godz. 17:00 w Galerii w Ratuszu. Wystawa czynna będzie od 19 do 30 czerwca w godzinach od 11:00 do 16:00.

Cleo, Dąbrowska, Gromee i Piekarczyk na Dniach Leszna!
14 kwietnia 2023

Cleo, Dąbrowska, Gromee i Piekarczyk na Dniach Leszna!

Dni Leszna 2023 to weekend 26 - 28 maja wypełniony atrakcjami dla osób w każdym wieku! W piątek tradycyjnie rozpocznie je Koncert Gwiazd na Stadionie im. Alfreda Smoczyka.

Koncert Organka w MOK! (GALERIA)
13 marca 2023

Koncert Organka w MOK! (GALERIA)

Galeria zdjęć z koncertu Organka autorstwa Olka Bortela.

XXVI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków - CZERWONAK 2023
15 marca 2023

XXVI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków - CZERWONAK 2023

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie, ponownie zaprasza do udziału w XXVI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków - CZERWONAK 2023.

Wernisaż wystawy Zbigniewa Lewandowicza
03 marca 2023

Wernisaż wystawy Zbigniewa Lewandowicza

Sekcja Leszczyńskich Plastyków oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają do Piekarni Sztuki na wyjątkowy wernisaż, którego bohaterem będzie Zbigniew Lewandowicz.