Domyślna kategoria aktualności

Fisz zaprasza na koncert w leszczyńkim MOK-u (WYWIAD)
07 lutego 2022

Fisz zaprasza na koncert w leszczyńkim MOK-u (WYWIAD)

Fisz Emade Tworzywo zawitają do Leszna w ramach trasy „Ballady i protesty” promującej album o tym samym tytule. Koncert odbędzie się już 18 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury.

Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w MOKu
18 stycznia 2022

Uroczysta Sesja Rady Miejskiej w MOKu

Wczoraj świętowaliśmy 102. rocznicę powrotu Leszna do Macierzy. Po myszy świętej w intencji Ojczyzny i złożeniu wiązanek kwiatów w miejscach pamięci, odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej Leszna – główny punkt obchodów. Nie zabrakło również akcentów sportowych i kulturalnych.

Ferie
16 stycznia 2022

Ferie "Na mieście"

Miejski Ośrodek Kultury i Teatr Miejski w Lesznie zapraszają dzieci na Rynek w Lesznie, w dniach 20 i 27 stycznia br. (czwartki). Organizatorzy przewidzieli dla odpoczywających od trudów szkolnych dzieci moc atrakcji.

Wesołych Świąt!
23 grudnia 2021

Wesołych Świąt!

życzy ekipa Miejskiego Ośrodka Kultury

Wiktoria Muszyńska wygrała
11 grudnia 2021

Wiktoria Muszyńska wygrała "Rozwiń Skrzydła"

W sobotę od godziny 11:00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury prezentowali się uczestnicy finałowego etapu Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła". Tegoroczną XIII edycję wygrała wielokrotna uczestniczka naszego konkursu Wiktoria Muszyńska.

Koncert w rocznicę bitwy pod Chocimiem przełożony!
09 listopada 2021

Koncert w rocznicę bitwy pod Chocimiem przełożony!

Uwaga!!! W związku z chorobą artysty, który miał wystąpić 10 listopada 2021 r. na koncercie w 400-lecie bitwy pod Chocimiem, wydarzenie zostało przełożone.

Kabaret pod Wyrwigroszem w Lesznie (GALERIA)
06 listopada 2021

Kabaret pod Wyrwigroszem w Lesznie (GALERIA)

Artyści z Kabaretu pod Wyrwigroszem od ponad 25 lat bawią i rozśmieszają publiczność sprawiając, że na życie spojrzeć możemy z większym dystansem i radością. Tym razem doświadczyła tego leszczyńska widownia.

9 tka rozgrzała leszczyński MOK (GALERIA)
05 listopada 2021

9 tka rozgrzała leszczyński MOK (GALERIA)

W piątkowy chłodny i wilgotny wieczór było miejsce w Lesznie rozgrzane do czerwoności. To sala Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie na scenie pojawili się muzycy nowej leszczyńskiej formacji 9.

Szachy królowały w MOKu (GALERIA)
28 października 2021

Szachy królowały w MOKu (GALERIA)

W arenę zmagań młodych szachistów zmieniła się dzisiaj sala Miejskiego Ośrodka Kultury. Wszystko za sprawą turnieju szachowego w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Lesznie.

III Konkurs Dudziarzy im. Edwarda Ignysia
27 października 2021

III Konkurs Dudziarzy im. Edwarda Ignysia

Już po raz trzeci Miejski Ośrodek Kultury oraz Fundacja Dudziarz.eu zapraszają dudziarzy z całej Polski do udziału w Konkursie im. Edwarda Ignysia. Na zgłoszenia oraz nagrania czekamy do 15 listopada.

Konkurs Talentów
22 października 2021

Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła". Rusza XIII edycja! (DOKUMENTY DO POBRANIA)

Już po raz 13-ty zapraszamy do udziału w Konkursie Talentów "Rozwiń Skrzydła".

Jubilaci w MOK-u (GALERIA)
21 października 2021

Jubilaci w MOK-u (GALERIA)

Niezwykłe jubileusze małżeńskie w Miejskim Ośrodku Kultury. Prezydent Łukasz Borowiak zaprosił 10 par obchodzących 50 i więcej lat wspólnego życia małżeńskiego. Spotkanie odbyło się 19 października.

18 października 2021

"Festiwal Maciejewskiego" w Miejskim Ośrodku Kultury (GALERIA)

W minionym tygodiu w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyły się dwa koncerty w ramach XXIII Leszczyńskiego Festiwalu Muzycznego im. Romana Maciejewskiego.

Olka Szczęśniak w MOKu (GALERIA)
17 października 2021

Olka Szczęśniak w MOKu (GALERIA)

Po raz kolejny sala leszczyńskiego Miejskiego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi, a zza drzwi co rusz dobiegały salwy śmiechu. Wszystko za sprawą dwóch stand-uperek, które w piątkowy wieczór nie miały tematów tabu.

Paweł Domagała oczarował leszczyńską publiczność (GALERIA cz. II )
11 października 2021

Paweł Domagała oczarował leszczyńską publiczność (GALERIA cz. II )

Przy największych przebojach Pawła Domagały bawiła się w komplecie publiczność zgromadzona w piątkowy wieczór w sali Miejskiego Ośrodka Kultury. Jak było? "Weź nie pytaj..." można by powiedzieć - żałuj, "...że nie byłeś!"

Seniorzy świętowali jubileusz (GALERIA)
11 października 2021

Seniorzy świętowali jubileusz (GALERIA)

Muzycznie świętowało jubileusz 5- lecia działalności Stowarzyszenie Katolickie Seniorów im. Świętego Jana Pawła II. Z tej okazji w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie odbył się wyjątkowy koncert. Na scenie wystąpił Jacek Silski.