Paweł Domagała oczarował leszczyńską publiczność (GALERIA)
08 października 2021

Paweł Domagała oczarował leszczyńską publiczność (GALERIA)

Przy największych przebojach Pawła Domagały bawiła się w komplecie publiczność zgromadzona w piątkowy wieczór w sali Miejskiego Ośrodka Kultury. Jak było? "Weź nie pytaj..." można by powiedzieć - żałuj, "...że nie byłeś!"

07 października 2021

"Mam Alternatywę" - przejmujący spektakl na deskach MOK (GALERIA)

Wczoraj uczniowie leszczyńskich szkół mieli okazję zobaczyć wyjątkowy spektakl. "Mam Alternatywę" w wykonaniu grupy parateatralnej Młodzieżowego Centrum Profilaktyki "Alternatywa" wywarło ogromne wrażenie na odbiorcach.

Wernisaż
25 września 2021

Wernisaż "Obrazy z Historią w tle" w Piekarni Sztuki

W piątek 24 września w Piekarni Sztuki, odbył się wernisaż zainspirowany opowieścią leszczynianki, Pani Zofii Starzyńskiej, która niedawno świętowała 100-ne urodziny.

Strachy zagrały charytatywnie (GALERIA)
24 września 2021

Strachy zagrały charytatywnie (GALERIA)

Przy niemal w 100% wypełnionej sali, po rocznej przerwie spowodowanej pandemia Starchy na Lachy ponownie zawitały na scenie  Miejskiego Ośrodka Kultury.

Komplet publiczności na Koncercie Piosenki Lwowskiej (GALERIA)
20 września 2021

Komplet publiczności na Koncercie Piosenki Lwowskiej (GALERIA)

W miniony piątek na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się Koncert Piosenki Lwowskiej i Arii Operetkowych.

Ludzie i Czasy - promocja III tomu (Galeria)
17 września 2021

Ludzie i Czasy - promocja III tomu (Galeria)

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć i pomóc w organizacji  promocji trzeciego tomu publikacji „Ludzie i czasy – Leszno we wspomnieniach mieszkańców”, wydanej staraniami Leszczyńskiego Towarzystwa Kulturalnego, a finansowanymi środkami UML.

MOK na Pikniku Aktywne Obywatelskie Leszno
13 września 2021

MOK na Pikniku Aktywne Obywatelskie Leszno

W minioną sobotę, 11 września, mieszkańcy Leszna i okolic mieli okazję bawić się podczas Wielkiego Pikniku Aktywności i Pasji zorganizowanego przez Biuro Pełnomocnika ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi. Festyn, który odbył się na Alei Gwiazd Żużla zgromadził ponad 150 Organizacji Pozarządowych, Leszczyńskich Instytucji i Firm Zaangażowanych Społecznie.

Pożegnanie Lata (GALERIA)
07 września 2021

Pożegnanie Lata (GALERIA)

Rozwijaj pasje z MOKiem
30 sierpnia 2021

Rozwijaj pasje z MOKiem

Ruszamy z naborem do sekcji, zespołów oraz grup artystycznych.

Mateusz Socha rozbawił publiczność (Galeria)
27 sierpnia 2021

Mateusz Socha rozbawił publiczność (Galeria)

Sala pękająca w szwach, cięty dowcip i salwy śmiechu. Tak wyglądał czwartkowy wieczór w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie. Mateusz Socha "nie brał jeńców".