Komplet publiczności na Koncercie Piosenki Lwowskiej (GALERIA)
20 września 2021

Komplet publiczności na Koncercie Piosenki Lwowskiej (GALERIA)

W miniony piątek na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się Koncert Piosenki Lwowskiej i Arii Operetkowych.

Ludzie i Czasy - promocja III tomu (Galeria)
17 września 2021

Ludzie i Czasy - promocja III tomu (Galeria)

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć i pomóc w organizacji  promocji trzeciego tomu publikacji „Ludzie i czasy – Leszno we wspomnieniach mieszkańców”, wydanej staraniami Leszczyńskiego Towarzystwa Kulturalnego, a finansowanymi środkami UML.

MOK na Pikniku Aktywne Obywatelskie Leszno
13 września 2021

MOK na Pikniku Aktywne Obywatelskie Leszno

W minioną sobotę, 11 września, mieszkańcy Leszna i okolic mieli okazję bawić się podczas Wielkiego Pikniku Aktywności i Pasji zorganizowanego przez Biuro Pełnomocnika ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi. Festyn, który odbył się na Alei Gwiazd Żużla zgromadził ponad 150 Organizacji Pozarządowych, Leszczyńskich Instytucji i Firm Zaangażowanych Społecznie.

Pożegnanie Lata (GALERIA)
07 września 2021

Pożegnanie Lata (GALERIA)

Rozwijaj pasje z MOKiem
30 sierpnia 2021

Rozwijaj pasje z MOKiem

Ruszamy z naborem do sekcji, zespołów oraz grup artystycznych.

Mateusz Socha rozbawił publiczność (Galeria)
27 sierpnia 2021

Mateusz Socha rozbawił publiczność (Galeria)

Sala pękająca w szwach, cięty dowcip i salwy śmiechu. Tak wyglądał czwartkowy wieczór w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie. Mateusz Socha "nie brał jeńców".

Utwory Sinatry rozbrzmiały w Parku Heermanna (GALERIA)
23 sierpnia 2021

Utwory Sinatry rozbrzmiały w Parku Heermanna (GALERIA)

W czwartkowe popołudnie Park Heermanna zmienił się w wyjątkową muzyczną scenę. Dla leszczyńskiej publiczności wystąpili Aleksandra Zabłocka z zespołem oraz Jacek Borkowski w repertuarze Franka Sinatry.

17 sierpnia 2021

WAKACYJNY HIT!