Domyślna kategoria aktualności

Noc Muzeów w Piekarni Sztuki (Galeria)
16 maja 2021

Noc Muzeów w Piekarni Sztuki (Galeria)

W Noc Muzeów 2021 w Lesznie Piekarnia Sztuki, otworzyła się dla mieszkańców pierwszy raz po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią.

05 maja 2021

"Wiosna, ach to Ty!" - wyniki konkursu wokalnego

Po długich i zaciętych dyskusjach wyłoniliśmy zwycięzców naszego konkursu wokalnego.

Koncert zespołu BACIARY (Galeria)
15 marca 2021

Koncert zespołu BACIARY (Galeria)

Górale porwali MOKowską publiczność!

Wielkanocny konkurs podsumowany
12 kwietnia 2021

Wielkanocny konkurs podsumowany

Nadszedł czas ogłoszenia wyników konkursu plastycznego na Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną!

ZABAWA NA FB
25 marca 2021

ZABAWA NA FB "Zgadnij, co to za miejsce - edycja wiosenna"

Pamiętacie tę zabawę z naszego Facebooka w odgadywanie leszczyńskich miejsc, budynków i ulic?

II Konkurs Plastyczny na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną
12 marca 2021

II Konkurs Plastyczny na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną

Czas, by ogłosić II edycję KONKURSU PLASTYCZNEGO NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ!

Andrzej Piaseczny Kameralnie (Galeria)
01 marca 2021

Andrzej Piaseczny Kameralnie (Galeria)

"Piasek" oczarował leszczyńską publiczność.

Regulamin zasad obowiązujących podczas wydarzeń MOK w trakcie epidemii COVID-19 - odmrażanie kultury
05 marca 2021

Udostępniamy regulamin zasad obowiązujących w trakcie epidemii COVID-19.

Akcja Walentynkowa
14 lutego 2021

Akcja Walentynkowa "Powiedz Kocham" - wyniki

Nadszedł wspaniały uroczysty dzień ogłoszenia wyników akcji "Powiedz Kocham"

Lubią Leszno - znamy laureatów konkursu
19 stycznia 2021

Lubią Leszno - znamy laureatów konkursu

Poznaliśmy zwycięzców konkursu plastycznego "Leszno. Lubię to - Moje ulubione miejsce".

KONKURS! Pokaż swoje ulubione miejsce w Lesznie
14 stycznia 2021

KONKURS! Pokaż swoje ulubione miejsce w Lesznie

Z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Leszno, Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zachęca do udziału w konkursie plastycznym "Leszno. Lubię to - Moje ulubione miejsce".

Wyzdrowiałeś? Podaruj MOC swojego osocza!
29 grudnia 2020

Wyzdrowiałeś? Podaruj MOC swojego osocza!

Dbajmy o siebie wzajemnie i troszczmy się o siebie. #MocniRazem