Mażoretki podsumowały sezon
21 czerwca 2021

Mażoretki podsumowały sezon

Po ponad rocznej przerwie w regularnych pokazach Mażoretki Orkiestry Dętej Miasta Leszna wróciły na scenę Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie. Wszystko za sprawą tradycyjnego pokazu podsumowującego sezon artystyczny. W trakcie koncertu zaprezentowali się także uczniowie ogniska muzycznego Orkiestry Dętej Miasta Leszna.

Noc Muzeów w Piekarni Sztuki (Galeria)
16 maja 2021

Noc Muzeów w Piekarni Sztuki (Galeria)

W Noc Muzeów 2021 w Lesznie Piekarnia Sztuki, otworzyła się dla mieszkańców pierwszy raz po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią.

05 maja 2021

"Wiosna, ach to Ty!" - wyniki konkursu wokalnego

Po długich i zaciętych dyskusjach wyłoniliśmy zwycięzców naszego konkursu wokalnego.

Koncert zespołu BACIARY (Galeria)
15 marca 2021

Koncert zespołu BACIARY (Galeria)

Górale porwali MOKowską publiczność!

Wielkanocny konkurs podsumowany
12 kwietnia 2021

Wielkanocny konkurs podsumowany

Nadszedł czas ogłoszenia wyników konkursu plastycznego na Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną!

ZABAWA NA FB
25 marca 2021

ZABAWA NA FB "Zgadnij, co to za miejsce - edycja wiosenna"

Pamiętacie tę zabawę z naszego Facebooka w odgadywanie leszczyńskich miejsc, budynków i ulic?

II Konkurs Plastyczny na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną
12 marca 2021

II Konkurs Plastyczny na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną

Czas, by ogłosić II edycję KONKURSU PLASTYCZNEGO NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ!

Andrzej Piaseczny Kameralnie (Galeria)
01 marca 2021

Andrzej Piaseczny Kameralnie (Galeria)

"Piasek" oczarował leszczyńską publiczność.

Regulamin zasad obowiązujących podczas wydarzeń MOK w trakcie epidemii COVID-19 - odmrażanie kultury
05 marca 2021

Udostępniamy regulamin zasad obowiązujących w trakcie epidemii COVID-19.