Konkurs Talentów "Rozwiń Skrzydła". Rusza XIII edycja! (DOKUMENTY DO POBRANIA)

Już po raz 13-ty zapraszamy do udziału w Konkursie Talentów "Rozwiń Skrzydła".

Tegoroczna formuła konkursu jest w dużej mierze wynikiem zebranego w czasie pandemii doświadczenia. Rok temu, w związku z panującymi obostrzeniami zmuszeni byliśmy do przeprowadzenia naszego konkursu w formule on-line. Okazało się, że przyniosło to wiele korzyści! Poznaliśmy spore grono nowych talentów! Czy to kwestia większej odwagi do nagrania swojego wykonania na telefon, niż do wyjścia na scenę w realu, czy może w wielu przypadkach - odległości? Tego do końca nie wiemy, ale wiemy jedno - chcemy iść w tym kierunku. Dlatego właśnie I etap tegorocznego "Rozwiń Skrzydła" odbywa się on-line, na sprawdzonych zasadach. Już od dzisiaj możecie przesyłać do nas swoje zgłoszenia i nagrania. Jak tylko do nas dotrą zamieścimy je na naszym facebook'u. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 listopada

Tym samym Wasze wykonania zostaną poddane ocenie szerokiej publiczności. I choć z całą pewnością nie będzie to głos decydujący to jednak zawsze prosimy jury by brali pod uwagę również głos publiczności. A to właśnie jury zadecyduje o tym, kogo zaprosimy do nas na scenę Miejskiego Ośrodka Kultury, by w koncercie finałowym mógł się zaprezentować przed żywą publicznością w pełni scenicznego blasku.

Organizatorami Konkursu Talentów "Rozwiń Skrzydła" są Miasto Leszno, Miejski Ośrodek Kultury oraz Radio Elka. Konkurs odbywa się pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Łukasza Borowiaka.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Pliki do pobrania