Kwiecista wystawa w Piekarni Sztuki

Na wyjątkową wystawę zaprasza Sekcja Leszczyńskich Plastyków oraz Miejski Ośrodek Kultury!

Miejski Ośrodek Kultury oraz Sezkacja Leszczyńskich Plastyków zapraszają na wernisaż wyjątkowej wystawy pt.: "Kwiaty w malarstwie". Już w jutro o godzinie 17:00 w Piekarni Sztuki mieszczącej sie przy ul. Leszczyńskich 11 będą mogli państwo obejrzeć ponad 60 obrazów namalowanych przez członków naszej sekcji. Wystawa będzie dostępna dla publiczności do końca października.

Dodatkowo podczas wernisaży odbędą się "drzwi otwarte", podczas których każdy chętny będzie miał okazję pomalować - uzupełnic swój obraz. Wszystko to zaróno dla dzieci jak i dorosłych