Olka Szczęśniak w MOKu (GALERIA)

Po raz kolejny sala leszczyńskiego Miejskiego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi, a zza drzwi co rusz dobiegały salwy śmiechu. Wszystko za sprawą dwóch stand-uperek, które w piątkowy wieczór nie miały tematów tabu.

Olka Szczęśniak - bo ona była gwiazdą wieczoru - stand-uperka i organizatorka imprez komediowych. Na scenie od 2013 roku. Zaczynała w grupie Comedy Lab w Krakowie. Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Prowadzi stałe sceny komediowe (w Częstochowie, Sosnowcu, Gdyni, Tczewie, Pruszczu Gdańskim i Bytomiu), które z powodzeniem przyciągają coraz większe grono widzów.

W piątkowy wieczór na sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie pojawiła się z programem " Wszyscy Jesteśmy Hipokrytami". Stand-up w Lesznie cieszy się wciąż rozsnącą popularnością. Nasza sala niemal zawsze jest wtedy wypełniona do ostatniego miejsca. Nie inaczej było tym razem. Polityka, teorie spiskowe, relacje damsko męskie, edukacja... tematów było całe mnóstwo, ciętych komentarzy jeszcze więcej. Nic dziwnego, że wielu naszą salę opuszczało z obolałymi od śmiechu żuchwami...

Jako support na scenie pojawiła się Marta Łojek. Początkująca stand-uperka z Gdańska. "Nawrócona dresiara" jak sama o sobie mówi. Miłośnikom stand-upu taki opis wystarczy by wyobraźnia podpowiedziała jak przebiegał ten występ ;)