Paweł Domagała oczarował leszczyńską publiczność (GALERIA)

Przy największych przebojach Pawła Domagały bawiła się w komplecie publiczność zgromadzona w piątkowy wieczór w sali Miejskiego Ośrodka Kultury. Jak było? "Weź nie pytaj..." można by powiedzieć - żałuj, "...że nie byłeś!"

Paweł Domagała to nie tylko muzyk, ale również, a może przede wszystkim aktor. W końcu ukończył studia na Akademii Teatralnej w Warszawie, a następnie współpracował z wieloma teatrami. Nic zatem dziwnego, że leszczyńską publiczność oczarował w mgnieniu oka. Już pierwszymi dźwiękami tytułowego singa z najnowszej płyty "Wracaj" wprowadził niezwyklą dawkę ciepłej i pozytywnej energii. Dalej mogło być i było jeszcze bardziej przebojowo. "Żmijowisko" - chyba najpopularniejszy, z racji firmowania produkcji filmowej Canal+ o tym samym tytule, numer z albumu "Wracaj". Oczywista dla muzyki Domagały nastrojowość przeplatana była co rusz anegdotami czy błyskotliwymi uwagami na temat różnych bieżących wydarzeń co tylko zacieśniało więź między artystą a publicznością. Oklaski, wspólne śpiewanie, chwile zadumy czy wzruszeń jak również salwy śmiechu - na tym koncercie mieliśmy wszystkie emocje, których mogliśmy się spodziewać.
Całość: gra świateł, kontakt z publicznością no i oczywiście kolejne hity Pawła Domagały, że wspomnimy tylko "Wystarczę ja", "Opowiem Ci o mnie" czy najnowszy singiel "Łe łe", wprawiły uczestników koncertu w niemały zachwyt. Nie da się ukruć, że największe, choć nie jedyne, owacje na stojąco zebrał wspomniany wcześniej żartobliwie hit "Weź nie pytaj".

P.S.:
Samemu artyście też musiało być z Wami fajnie. Z pewnych źródeł wiemy, że na bis miał być tylko jeden numer...