Wernisaż wystawy "Barwy Jesieni" w Piekarni Sztuki

Wernisaż wystawy

Miejski Ośrodek Kultury oraz Sekcja Leszczyńskich Plastyków zapraszają serdecznie wszystkich miłośników malarstwa na wernisaż wystawy "Barwy Jesieni", który odbędzie się w piątek 18 listopada w "Piekarni Sztuki" przy ul. Leszczyńskich. Początek wernisażu o godzinie o 18:00.

Na wystawie „Barwy jesieni” prezentowanych jest 45 obrazów olejnych, akwarel oraz pasteli malowanych przez artystów z Sekcji Leszczyńskich Plastyków przy Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie. Kolorystyka obrazów nawiązuje do barw jesieni, same obrazy ukazują nie tylko pejzaż jesienny ale również martwą naturę, postacie oraz abstrakcje. Wystawę będzie można oglądać do końca grudnia 2022 r. w każdą środę w godzinach od 16-20 oraz w niedziele 10-13.

W miesiącu grudniu zapraszamy również na Jarmark Świąteczny do Piekarni Sztuki w każdą sobotę oraz niedzielę w godzinach od 11 do 17. Serdecznie zapraszamy.