Zagrali charytatywnie! (GALERIA)

Zagrali charytatywnie! (GALERIA)

"Grabaż" i spółka po raz kolejny zagrali dla Fundacji "Podaj Dalej". Teraz nie ma wątpliwości, że jak Strachy na Lachy to zdecydowanie na stojąco! Taki wniosek nasuwa się po frekwencji jaką mieliśmy na corocznym koncercie charytatywnym na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury.

Koncert tradycyjnie odbył się by wesprzeć działalność Fundacji Chorych na Zespół Dandy-Walkera „Podaj dalej”. Od ubiegłorocznego różnił się przede wszystkim tym, że odbył się bez ubiegłorocznych obostrzeń. Ten ubiegłoroczny w sposób wymuszony odbył się przy „siedzącej publiczności” i choć bilety rozeszły się niemalże w 100% to jednak…
Tegoroczny koncert frekwencyjnie zdecydowanie przebił ubiegłoroczną imprezę! A obecni na sali z całą pewnością się nie zawiedli.
„Grabaż” i spółka od samego początku serwowali publiczności hit za hitem! „Czarny chleb i czarna kawa” w wykonaniu zespołu i chóru zebranego pod sceną niosło się donośnie po wszystkich zakamarkach MOKu. „Dzień dobry, kocham Cię” czy „Raissa” temperaturę na sali podniosły jeszcze bardziej.