XXVI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków - CZERWONAK 2023

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie, ponownie zaprasza do udziału w XXVI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków - CZERWONAK 2023.

Głównym organizatorem imprezy, podobnie jak w latach poprzednich jest Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” w Czerwonaku, on też organizuje i przeprowadza finał wojewódzki Festiwalu, który w tym roku odbędzie się 4 czerwca 2023 r., o godz. 10:00, w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach (62-028), przy ul. Piłsudskiego 3A.

MOK natomiast corocznie, jako współorganizator imprezy, przeprowadza eliminacje miejskie i powiatowe (dla powiatu leszczyńskiego) oraz rejonowe dla powiatów: gostyńskiego, kościańskiego, rawickiego, wolsztyńskiego i leszczyńskiego.

Eliminacje do finału wojewódzkiego, przebiegać będą zatem, jak co roku, w dwóch turach:
- eliminacje miejskie i powiatowe, dla powiatu leszczyńskiego – 8 maja b.r. (poniedziałek), godz. 10.00, sala Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie (zgłaszać mogą się wszyscy chętni z Leszna i powiatu leszczyńskiego);
do eliminacji rejonowych może przejść max. 10 dzieci - 5 z Leszna (miasto grodzkie) i 5 z powiatu leszczyńskiego,

- eliminacje rejonowe – 19 maja b.r. (piątek), godz. 10.00, sala Miejskiego Ośrodka
Kultury w Lesznie. Udział mogą wziąć tylko zwycięzcy eliminacji powiatowych – 5 solistów lub zespołów z każdego powiatu.

Zwycięzcy eliminacji rejonowych w Lesznie (6 solistów lub zespołów - ponieważ nasz okręg reprezentuje 6 powiatów), bierze udział w eliminacjach wojewódzkich 4 czerwca w Koziegłowach.

Zgłoszenia do eliminacji powiatowych (zgłaszać mogą się wszystkie chętne przedszkolaczki) w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE do 2 maja b.r. (wtorek), prosimy kierować na wypełnionych CZYTELNIE kartach zgłoszenia - listownie lub e-mailem na adres Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie (ul. B. Chrobrego 3a, 64-100 Leszno, e-mail: ha@mok.leszno.pl, tel. 65 529 99 85, 609 668 769. Karta zgłoszenia oraz regulamin znajduje się na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury „Sokół” w Czerwonaku – www.gok-sokol.pl, oraz stronie MOKu www.mok.leszno.pl.

Prosimy o uważne przeczytanie regulaminu Festiwalu.

Szczegółowych informacji o festiwalu udziela Hanna Andrzejczak pod nr tel. 65 529 99 85, 609 668 769.