Piotr Bałtroczyk w MOKu
30 kwietnia 2022

Piotr Bałtroczyk w MOKu

Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury gościł wielokrotnie, jadnak z programem stand-upowym wsytąpił u nas po raz pierwszy. Z ogromnym sukcesem mierzonym salwami śmiechu publiczności.

Kaśka Sochacka zagrała w MOKu (GALERIA)
12 kwietnia 2022

Kaśka Sochacka zagrała w MOKu (GALERIA)

Pięknie, wzruszająco i nastrojowo. Tak w trzech słowa opisać można koncert Kaśki Sochackiej w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie.

Dni Leszna 2022
08 kwietnia 2022

Dni Leszna 2022

Po piątkowym, inauguracyjnym koncercie imprezy kulturalne związane z obchodami Dni Leszna przeniosa się do Parku im. Leszczyńkich Satyryków przy Teatrze Miejskim

Dni Leszna wracają na stadion
08 kwietnia 2022

Dni Leszna wracają na stadion

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią ponownie będziemy mieli możliwość zainaugurować Dni Leszna na leszczyńskim stadionie...

Ladies Trio. Koncert pełen emocji i wzruszeń (GALERIA)
05 kwietnia 2022

Ladies Trio. Koncert pełen emocji i wzruszeń (GALERIA)

Mnóstwo emocji dostarczył publiczności niedzielny koncert charytatywny w sali Miejskiego Ośrodka Kultury. Na scenie pojawił się zespół Ladies Trio ze Lwowa z koncertem, który chyba każdego chwycił za serce.

Wieczór przebojów włoskich i francuskich w MOKu (GALERIA)
03 kwietnia 2022

Wieczór przebojów włoskich i francuskich w MOKu (GALERIA)

Pod znakiem przebojów muzyki włoskiej i francuskiej upłynął leszczyniakom sobotni wieczór. Wszystko za sprawą Michała Bajora i koncertu promującego jego najnowsze wydawnictwo: „Kolor Cafe”.

Rodzinne warsztaty wiosenno-wielkanocne!
31 marca 2022

Rodzinne warsztaty wiosenno-wielkanocne!

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na rodzinne warsztaty wiosenno-wielkanocne w siedzibie MOKu na ul. Gronowskiej 58 w Lesznie.

Запрошуємо на заняття Міського Культурного Центра у Лешні
31 marca 2022

Запрошуємо на заняття Міського Культурного Центра у Лешні

Запрошуємо дітей, молодіж і дорослих прийняти участь в заняттях гуртків Міського Культурного Центра у Лешні!

III plastyczny Konkurs Wielkanocny
30 marca 2022

III plastyczny Konkurs Wielkanocny

MOK w Lesznie ogłasza 3 edycję Konkursu na Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną.

Poparzeni Kawą Trzy. Roztańczona sala w MOK-u
28 marca 2022

Poparzeni Kawą Trzy. Roztańczona sala w MOK-u

W minioną sobotę na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury pojawili się Poparzeni Kawą Trzy. Zespół znany z rozrywkowego grania bez większego problemu porwał swoim występem zgromadzoną w sali publiczność. Mimo krzesełek – nie siedział nikt.