Utwory Sinatry rozbrzmiały w Parku Heermanna (GALERIA)
23 sierpnia 2021

Utwory Sinatry rozbrzmiały w Parku Heermanna (GALERIA)

W czwartkowe popołudnie Park Heermanna zmienił się w wyjątkową muzyczną scenę. Dla leszczyńskiej publiczności wystąpili Aleksandra Zabłocka z zespołem oraz Jacek Borkowski w repertuarze Franka Sinatry.

17 sierpnia 2021

WAKACYJNY HIT!
05 sierpnia 2021

WAKACYJNY HIT!

Gliniane Ozdoby
04 sierpnia 2021

Gliniane Ozdoby

Warsztaty Decoupage
02 sierpnia 2021

Warsztaty Decoupage

Pokaż się artysto!
27 lipca 2021

Pokaż się artysto!

Sekcja Leszczyńskich Plastyków Leszno oraz Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie (MOK Leszno) otwierają w sierpniu 2021 roku Piekarnię Sztuki dla twórców z Leszna!

Ruszają zapisy na półkolonie!
29 czerwca 2021

Ruszają zapisy na półkolonie!

Zaczynamy wakacje, a wraz z nimi warto zaplanować czas swoim pociechom. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na MOKowisko! Jak co roku super ciekawe zajęcia, wspaniali opiekunowie, mnóstwo śmiechu i radości, pobudzanie kreatywności i nowe znajomości!

Mażoretki podsumowały sezon
21 czerwca 2021

Mażoretki podsumowały sezon

Po ponad rocznej przerwie w regularnych pokazach Mażoretki Orkiestry Dętej Miasta Leszna wróciły na scenę Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie. Wszystko za sprawą tradycyjnego pokazu podsumowującego sezon artystyczny. W trakcie koncertu zaprezentowali się także uczniowie ogniska muzycznego Orkiestry Dętej Miasta Leszna.